Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Arastirmalarima devam ediyorum da internetten ne bulduysam patladi. :mad:

Hangi takımla oynuyorsun? Kadro yapın nasıl ?

bulduğun taktikler kadro yapına uymuyorsa pek işe yaramayabilir.

Ben genelde 2 ön liberolu yada defansif özellikleri iyi 2 orta saha takviyeli 4-3-3 oynarım.

çok sağlam DM-MC ve ofansif beklerin varsa 4-3-3 en iyi taktik.

ama orta saha oyuncuların zayıfsa çok pis fark yersin haberin olsun :D

------------GK------------------

------DC---------DC-----------

DR / DMR -------------DL/DML---

--------------------------------

---------DM----DM-------------

------------MC------------------

--------------------------------

AMR--------------------AML---

------------FC-----------------

oyuncu takitiklerinde DC'leri çakılı oynat ve kesinlikle adam markajı verme, beklere run with ball ver. DM'lere pres yaptır. MC top tutusun. Sağ ve sol açıklara forward run yaptır.

Takım taktiklerinde iç sahada kısa pas, ofasnsif, normal tempoda oynat. Sert savunma yaptır.

Deplasmanda, mixed pas, (rakip çok güçlüyse long ball) , defansif + kontra atak, maçın gidişine göre normal yada düşük tempo , skoru korumaya çalışırsan son 15 dakika zamana oynatmayı deneyebilirsin.

Duran toplara çok önem ver, hava toplarına hakim defans oyuncularını serbest vuruş ve kornerlerde sürekli ileri çıkar ( çıkardığın adamların yerine geriye adam göndermeyi unutma :D) uzun stoperin varsa her kornerde ön direğe gönder. vs..

Takımı görmeden fazla birşey diyemem ama bence birde bu şekilde dene :D

Ligde 2'de 2 yaptık,Avrupa liginde Bellinzona'yı eledik.1.tur'da Everton ile eşleştik.:eek: Ve bu arada Tabata Sivasspor'da ! :cool: Eskişehirspor ile karşılaştık ligde 0-2 ile geçtik.:cool::D

ILK sezon da IBB ile ligi 7ci bitirdim 5ci bitiriyordum ama 3-4mac kotu sonuclandi ve 7ci bitirdim sonra bana Atalanta 2ci lige dusmustu ve Standard Liege 5ci bitirmisti teklif yaptilar ben reddetim Sonra Sevilla ile ilgilendigimi açkladim ve simdi hayal etigim yerdeyim :)

L.A. dostlar 2009'da Power of the Goal adinda bir taktik vardi, iyi taktikti ama silmisim eger bilgisayarinda olup da gonderecek olan varsa omur boyu sukranlarimi haketmis olur.

çok iyi iki genç buldum

cesar azpiliqueta(dr)müthiş performas gösteriyor sağ bekte oynamasına rağmen real madrid savunmasını mahfetti.şimdide onu istiyorlar.30 m verdiler reddettim:)

fabian monzon(dl)şans eseri transfer dedikodularında benm ilgilendiğimi yazmışlardı özelliklerini görünce onları kıramadım:Dsol ek aayanlara duyurulur

ıgnacıo camacho(dm)süper bir görev adam ne isterseniz eksiksiz yerine getirebiliyor savunmaya koyuyorum çizgiden top çıkarıyor forvet arkasnda asist ve goller yapabliyor kendi mevkisinde adam geçmyor.kısaca 3üde ''wonderkid''

çok iyi iki genç buldum

cesar azpiliqueta(dr)müthiş performas gösteriyor sağ bekte oynamasına rağmen real madrid savunmasını mahfetti.şimdide onu istiyorlar.30 m verdiler reddettim:)

fabian monzon(dl)şans eseri transfer dedikodularında benm ilgilendiğimi yazmışlardı özelliklerini görünce onları kıramadım:Dsol ek aayanlara duyurulur

ıgnacıo camacho(dm)süper bir görev adam ne isterseniz eksiksiz yerine getirebiliyor savunmaya koyuyorum çizgiden top çıkarıyor forvet arkasnda asist ve goller yapabliyor kendi mevkisinde adam geçmyor.kısaca 3üde ''wonderkid''

Bunları herkez biliyor . . Bayağı bi geç farketmiş bunları . . :)

Arkadaslar iyi bir background için afrika dan mili takim seçin oynatmak istediginiz taktigi oynayin ve Reputation kazanin boylece iyi kuluplere gidebilirsiniz

Üst Alt