Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Evet ben de oynuyorum oyun güzel özellikle GALATASARAY' da Emre Çolak favorim alt yapıdan A takıma çıkardım Kewell'den daha verimli oynuor sol kanatta ayrıca 10 numara ve sağ açık da oynayabiliyor ve gittikçe yükseliyor sadece 17 yaşında olmasına rağmen. Gs'yi seçen arkadaşlara kesinlikle öneriyorum iyi geceler...

Ben 3d oynuyorum öyle daha zevkli oluyor maçı daha iyi analiz edebiliyorsun ama pc yi biraz kasıyo maça girerken. Benim pc 2.4 celeron d 1.5gb ram ve 512 ekran kartı

Arkadaşlar Gs ye transfer edebiliceğimiz ucuz yollu bir forvet biliyor musunuz? Ben ronaldo yu denemeye aldım sonra kontrat önerdim kabul etti fakat sakat olduğu için ertelendi transfer. Morientes'e teklif yaptım ucuz 1.6m. takımı kabul etti kendi naz yapıp duruyor ama en akıllıca transferimi Appiah'ı beleşe kaparak yaptım :)

Düzgün bir kadro kurma çabalarının ardından Vitor Junior, Carloa (sanırım böyle yazılıyordu yalnız bu oyuncu daha 16 yaşında ve 2010'da kadroma katılacak.) ve Benny McCarty'i kadroma kattım. Sistemi oturtmaya çalışıyorum ancak 2007'de uyguladığım sistemi oturtamadım bir yandan da skibbe'nin taktiğini falan deniyorum. Neyse her şeyi geçtim daha destur ŞL.de hemde ilk turda insanın karşısına Barça'da çıkmaz ki be kardeşim. Kendi sahamda 2-1 yenildim ilk maçta daha sistemi bile doğru düzgün oturtamadan karşıma Barça çıktı ŞL hayalleride ilk sezonumda suya düştü. :(

Bu arada Cem Sultan, Aydın Yılmaz bu iki oyuncumuzu yeterli bulmadım. Özellikle Cem Sultan 2007'de tam bir gol makinesine dönüşüyordu. Sanki 2009'da pek kendini geliştirecek havası yok.

Arkadaşlar Gs ye transfer edebiliceğimiz ucuz yollu bir forvet biliyor musunuz? Ben ronaldo yu denemeye aldım sonra kontrat önerdim kabul etti fakat sakat olduğu için ertelendi transfer. Morientes'e teklif yaptım ucuz 1.6m. takımı kabul etti kendi naz yapıp duruyor ama en akıllıca transferimi Appiah'ı beleşe kaparak yaptım :)

Eren Derdiyok' u alabilirsin. Benny gelmeseydi Eren'e imzayı attırıcaktım. En azından ilk sezonu kaldırabilir gibi geldi bana ŞL olmasada Uefa'da tırmanmana yardımcı olur gibime geliyor.

adszph7.jpg

Üst Alt