Football Manager 2011 Online Lig | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2011 Online Lig

Biz bir Football Manager turnuvası düzenlemeye karar verdik. Öncelikle online olacak katılmak isteyen herkese katılım açıktır.Football Manager 2011 11.3 patch yüklü olmalıdır.Bilgisayarında hamachi kurulu olmalıdır.Yardım isteyenlere yardım edebilirim,sorusu olanlardan pm yoluyla bana ulaşabilirler,ya da bu başlık altından yazabilirler.

Başlıca Kurallarımız ;

1-Ingiltere Ligi acilacak

2-Ligde Manchester United - Manchester City - Arsenal - Liverpool - Tottenham - Chelsea alinamayacak .

3-Transfer sezonlarinda birden cok takimin teklif yaptigi oyuncu icin teklifi kabul goren takimin sadece bir kez

iptal etme hakki olacak . Daha sonra oncelik diger takimlara gececek . Boylece hic bir takimin baska takimin

transferini engellemesi soz konusu olamayacak .

4-Takimlar birbirlerindeki oyunculara teklifi once sozel ( msn uzerinden ) yapacak boylece oyuncularin moralleri

bozulup performans kayiplari olmasinin onune gecilecek .

5-Katilmak isteyen kisilerin haftada en az 4-5 gun musait olmasi gerekmektedir . Zaman zaman islerimiz cikabilir

ama yine de ortalama haftada 3-4 gun oynamaliyiz 1-2 gun musait olanlar malesef turnuvaya katilamaz keza

o bir iki gunde baskalarinin isi cikabilmesi durumunda oyunda cok yavaslama olabilir ve bir kac hafta oynanamayabilir.

(Musait olma sureleri 13.00-20.00 gibi olabilir

tabi bu sure boyunca sadece 2-3 saat musait olmasi bile yeterlidir.)

6-Oyun esnasinda eger mac sirasinda degilse birinin baglantisi kopmasi halinde oyun save edilip cikilir . Mac sirasi

olmasi halinde ise maci yardimci antrenor yonetir mac sonucu ne olursa olsun mac tegit edilir mac sonunda save edilip

cikilir . ( Oyunu kuran internetten koparsa herkeste oyun kapanacagi icin bu kural onun icin gecerli olamaz . )

7-Bir oyuncu takimindan kovulmasi halinde tekrar takimin basina gecer yeni menejer ekleyerek . Fakat bu kural ultimatom

verme disinda gecerli olur . Eger ultimatom soz konusu ise ayni takimin basina gecemez ( boylece gerekli gereksiz

ultimatom vermenin onune gecebiliriz ) .

8-Turnuvayi aksatan oyuncu oldugunda katilimcilarin oylamasiyla oyundan atilabilir . Bu kisi eger oyunu kuran kisiyse

save'i dosya halinde bir baska oyuncuya yollar ve oyunun devamliligi saglanir .

9-Her '' DEVAM '' tusuna basmak icin online oyunlarda kullanilabilen bir sureyi ayarlayacagiz . Bu sureyi katilimcilarin

ortak karariyla belirleriz . Transfer sezonu ve yeniden taktik olusturma gibi durumlarda diger katilimcilara

haber verilir ve katilimcilar tarafindan ekstra sure verilir . ( Yalniz bu devamli olamaz oyunun akisini bozmamak adina )

not: Simdilik kurallar bunlar katilim sinirlamasi koymadik fakat bu kurallara uyabilecek kisilerin katilim yapmalarini

bekliyoruz su an zaten 3 kisiyiz . Onur Nigdeli - Omer Nigdeli - Onur Arslan baska biri gelmezse 3 kisi baslariz zaten

maksimum 4 ya da 5 kisi olmayi dusunuyoruz . Daha cok basvuru olursa da kirmayiz kimseyi .

Katılım açıktır, katılmak isteyen lütfen bize ulaşsın.

Cevap: Football Manager 2011 Online Lig

Kurallari birlikte yaptik Onur ile zaten su an 3 kisiyiz en gec yarin aksam baslariz tahmin ediyorum . Gelen olursa guzel olur olmazsa 3 kisi de cok guzel olur buraya ekran goruntulerini atariz arada :) .

Abi direk maç üzerinden gidilirse daha iyi olur.Böyle bir save üzerinden çok uğraştırır be abi.

Abi direk maç üzerinden gidilirse daha iyi olur.Böyle bir save üzerinden çok uğraştırır be abi.

Turnuva seklinde de olur . O da zevkli olur ama bunun zevki baska lig uzun bir kariyer vs . Zaman uymasi tek problem o da uyan kisileri bulmaya calisiyoruz . Bulamasak da uc kisi cepte bu kadar kisi de yeter aslinda ama biz yine de gelmek isteyenler olursa bekliyoruz eglenceli olacagindan kendi adima suphem yok .

Valla inşallah istediğniz gibi bi turnuva olur, benim Football Manager oynadığım yok hiç o yüzden katılmayı duşunmuyorum.:)

Hadı hayırlı olsun.

@Yunus Emre Namlı

@Attila Altun

kurallar yazıyor uyabilecekseniz kısa sürede başlamak istiyoruz . ?

katılıma göre zaten 1-2 kişi almayı planlıyorduk ikinizde kurallara uyacağız derseniz 5 kişiye ulaşacağız o zaman başlayabiliriz.

zamanım olsa katılılırdım da şu an baya yoğunum yoksa bilen bilir football manager bizim işimiz

Saat konusunda degisiklige gittik . Genelde aksam baslayip gece yarisi oynamayi dusunuyoruz . Su ana kadar cevap beklediklerimiz : Atilla Altun- Yunus Emre- Anil Ovyencik-Feyzi Aktas bu kisiler bana ya da Onur Arslan'a ozelden msnlerini yollasin belki bu gece baslariz ..

Üst Alt