Football Manager 2012 / Oyuncu-Personel-Taktik-Antrenman Paylaşım Alanı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2012 / Oyuncu-Personel-Taktik-Antrenman Paylaşım Alanı

Cevap: Football Manager 2012 / Oyuncu-Personel-Taktik-Antrenman Paylaşım Alanı

Taktik olarak il devasto var ki bi noktadan sonra sıkan bir taktik. Harbiden kazanmaktan sıkılıyorsun yani. O taktikle Galatasaray'ın mevcut kadrosuyla 2. senemde Manchester City, Bayern ve Ajaxlı gruptan 1. çıktım. Yani sanırım çıkacağım. Tek yenilgimi City'e deplasmanda aldım. Bursaspor lig 3.sü 9-0 falan yeniyorum. Sıkıldım mı? Tabii ki evet. O yüzden sene sonu Anzhi'yi falan alırım, sonra Napoliye geçerim muhtemelen.

Oyuncu olarak 3 önerim var ki Galatasaray'a çok rahat geliyor ve mükemmel faydalı oluyorlar. Nacer Barazite ve John Fleck. Wilfred de var ama dengesiz biraz. Bi oynuyor bi yatıyor. Eğer il devasto ile oynayacak olursan Galatasaray'da Kazım'ı sol forvet olarak kullan. 10 maçta 11 gol, 8 asisti falan var. Sol bekim Gökhan Süzen, taş oynar. Kara'yı sağ stoperde oynat, kornerden 10 golü falan olsun sezonda. :) Bol sıkılmalar.

KARA'yı ne yapıp edip al. 1 milyon € bile tutmuyor zaten bedeli ama satarken 14096140916498114 milyon €'lar havada uçuşur. Tabi satmaya kıyabilirsennnnn xD xD

kariyerimdeki başarıları saydırtma bana süleyman hurma

asasay.png

Taktiğim ve oyuncularım renkdaşlar .

Tottenham sarıyor gardash. Douglas Costa adlı hayvani herifi almanı öneriyorum, sevgiler

Ganso - Douglas Costa ikilisinden birini kesinlikle alın. Dmc olarak da Kara denen bir eleman var çok ucuza alabilirsiniz. Acayip gol atıyor mevkisine göre. Semih 3-4 sene sonra hayvani bir stoper oluyor. Emre Çolak sarmadı fm'de.

raikan diye taktik buldum m basina 3.6 qol

olcan ve belhanda'yı aldım,servet & aydın'ı postaladım.berkin,okan a takımda.baros'u iyi yapmışlar.teşekkürler,iyi geceler.

tüm güney amerikaya scout ekiplerimi yolladım bolivya hariç :-)

bu arada buyur hayri renkdas

adszcao.jpg

Üst Alt