Football Manager 2018 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2018

Reklam yapmak gibi olmasin ama efsane oyun CM 01/02 su anda yapimcilari tarafindan bedavaya paylasiliyor.

Her sene oyuncu toplulugu kadro guncellemesi cikariyor. Ekim 2017 guncellemesi de cikti. Oynayip ozleyenleriniz varsa eger siddetle oneririm. Eskisi gibi guzel hala.

Downloads - CM 01/02 Website
Benim için hala en iyi menajerlik oyunu budur. Hayatımın nerdeyse yarısını bu oyunun başında harcadım. Paylaşım için teşrkkürler.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün oyun betadan tam sürüme geçti sanırım artık beta yazısı görünmüyor. Yalnız dün 470 mb civarı bi güncellemeyle oldu bu, bugun 150 mb kadar bi güncelleme daha geldi. Kafama takılan bu böyle paso guncelleme mi yapacak? Dün bi oyuna başladım mesela güncelleme gelince acaba bi hata vardı da onu mu düzelttiler diye düşündüm hevesim kaçtı şimdi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fm17 oynarsak ben varım ama millet takmış kıytırık bir şeye o şeyi oynuyor.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyun nasıl arkadaşlar? Son 2-3 oyunda transferi zorlaştıracağız diye içine etmişlerdi. Hala çok muz or transfer? Benim oynayacağım ligler Sırbistan, Belçika, Polonya veya İngiltere 4. Lig, İtalya 2. lig filan olacak.

Oyun nasıl arkadaşlar? Son 2-3 oyunda transferi zorlaştıracağız diye içine etmişlerdi. Hala çok muz or transfer? Benim oynayacağım ligler Sırbistan, Belçika, Polonya veya İngiltere 4. Lig, İtalya 2. lig filan olacak.

Ben oynamadım ama oynayan arkadaşım fm17 ye göre daha kolay dedi en azından 4 yıla taksit yaydığında yıllık maliyet ffpye yansımıyormuş

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

maç içerisinde tatile çıkma seçeneği istiyoruz

diğer konu da şu futbolculara zam işi veya 5 maç oynamasa beni sat diye gelen futbolcudan bıktım

ayrıca bir oyuncuyu satış listesine koyduysak iyi kötü talipleri çıksın arkadaş, 0 tlye öneriyoruz yine talip yok

(1.)maç içerisinde tatile çıkma seçeneği istiyoruz

(2.)diğer konu da şu futbolculara zam işi veya 5 maç oynamasa beni sat diye gelen futbolcudan bıktım

(3.)ayrıca bir oyuncuyu satış listesine koyduysak iyi kötü talipleri çıksın arkadaş, 0 tlye öneriyoruz yine talip yok

(1.)Bu olabilir,

(2.)Evet bu da çok sorunlu 2 maç oynayan adam zam istiyor birde aynı yıl içinde 2-3 kere zam isteyebiliyorlar. Böyle birşey yok reelde.

(3.)hiç teklif gelmeyen adamın kontratını fesh et defolsun gitsin reelde böyle yapıyorlar.

(1.)Bu olabilir,

(2.)Evet bu da çok sorunlu 2 maç oynayan adam zam istiyor birde aynı yıl içinde 2-3 kere zam isteyebiliyorlar. Böyle birşey yok reelde.

(3.)hiç teklif gelmeyen adamın kontratını fesh et defolsun gitsin reelde böyle yapıyorlar.

niye fesh edeyim kardeşim para vereyim herife

0 tlye öneriyoruz

alsınlar götürsünler işte

Üst Alt