Football Manager 2019 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2019

7. Sezonum. Lige ambargo koyduk ama avrupada şampiyonlar liginde çeyrek final üstünü göremedik. Galiba sürekli altyapıdan oyuncu çıkarıp satmaya uğraşmaktan oldu hepsi. Ozanı 35e sattım, yunusu 25e satıyordum son anda vazgeçtiler, mustafa kapı 25e, atalay 15e satıldı. Şuan kulüpte borç morç yok zengin kulübüz ama artık taraftar avrupada başarı bekliyor

Bir de mal ingilizlerden beleşe jay dasilvayı kapmıştım sol beke. 2 sene oynattım citye 15e çaktım, cityde tutunamadı 5e geri aldım şimdi başka bir ingiliz kulübüne her an 20ye çakabilirim. Adam ligte asist krallığına yürüyor

7. Sezonum. Lige ambargo koyduk ama avrupada şampiyonlar liginde çeyrek final üstünü göremedik. Galiba sürekli altyapıdan oyuncu çıkarıp satmaya uğraşmaktan oldu hepsi. Ozanı 35e sattım, yunusu 25e satıyordum son anda vazgeçtiler, mustafa kapı 25e, atalay 15e satıldı. Şuan kulüpte borç morç yok zengin kulübüz ama artık taraftar avrupada başarı bekliyor
Beleş yabancıları alıp satsan bile deli para girdisi oluyor yav.

Üstüne 5 yıldızlı regenleri alınca efso oluyor takım.

ŞL zor evet, deplase maçlarında olabildiğince üçlü orta saha ile göbekten oyna.

Beleş yabancıları alıp satsan bile deli para girdisi oluyor yav.

Üstüne 5 yıldızlı regenleri alınca efso oluyor takım.

ŞL zor evet, deplase maçlarında olabildiğince üçlü orta saha ile göbekten oyna.
42 m euroya bi regen forvet almıştım. 1.5 sene zor tuttum adamı, 86 m euroya bayerne gitti.

Bir de onlar ne biçim şl grupları çözemedim. Manu,real,lazio frubu galan düşüyor. Valla zor aynen şl ama lig keko, pra yok kimsede. 42 maç yenilmezliğim saçma bir maç yüzünden bitti

42 m euroya bi regen forvet almıştım. 1.5 sene zor tuttum adamı, 86 m euroya bayerne gitti.

Bir de onlar ne biçim şl grupları çözemedim. Manu,real,lazio frubu galan düşüyor. Valla zor aynen şl ama lig keko, pra yok kimsede. 42 maç yenilmezliğim saçma bir maç yüzünden bitti
Bana da bir tane kolay grup düşmedi ama geuptan çıkılıyor

Sıkıntı sonraki turlarda da hep en iyi takımlar kalıyor.

Evet maç motoru kötü bence ve transfer ücretleri saçma. Bende gerçekçilik hissi uyandırmıyor. Gerçi senelerdir bu sorun var ama hiç çözüme yönelik çalışmıyor. Bir yeri düzeltseler öbür yeri bok ediyorlar.

mbappeyi darlayın sürekli 2-3. sezon geliyor tabi gelene kadar wonderkid alıp satacan maaş bütçesi için.

Mesela milinkovic-savic gelmiyor
Kane gelmiyor, bernardo silva gelmiyor..

Bunlar da 2 tane falan Avrupa kupası alınca geliyolar.
Geçen senelere göre daha basit olmuş oyun, hem transfer hem de oynanış açısından. Antrenman sistemi güzel olmuş.

mbappeyi darlayın sürekli 2-3. sezon geliyor tabi gelene kadar wonderkid alıp satacan maaş bütçesi için.

Mesela milinkovic-savic gelmiyor
Kane gelmiyor, bernardo silva gelmiyor..

Bunlar da 2 tane falan Avrupa kupası alınca geliyolar.
Geçen senelere göre daha basit olmuş oyun, hem transfer hem de oynanış açısından. Antrenman sistemi güzel olmuş.
Bize mi aldın Mbappeyi aga

2004 yılında cm0304 ile başladım o gün bu gündür her seriyi oynarım ama bu yıl tüm boş zamanımı fifa kaplıyor. Bi türlü adam gibi kariyer yapamadım bu yıl.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oha tecavüz eder. Benim oyunda city 3 sezonda anca aldı. Bilseydim salça olurdum
öncelikli transfer hedefi denen seçenek sürekli bundaydı, sürekli scout falan gönderiyodum.
ilk sezonda pek iplemiyor,sonra iyi para gelirse düşünebilirim diyo, 3. sezonda da mutsuz oluyo yeni sözleşme alamadığı için sonra bastırıyon alıyon :D sonra da oyundan soğudum zaten 1 sezon daha oynayıp.

Ozanı falan nasıl o paralara sattın ya,
Bende gelişen tek yetenek Atalay oldu ozan ve yunus ağır çöp.
Gerçi ben fm 18 den bahsediyorum.
2. Sezonda fm küme düştü.
Bjk mali açıdan darda, bende ise her yaz dönemi 120m bütçe oluyor güzel scout transferleri yaptım çünkü.
Ama altyapıdan 2-3 adam dışında tık yok şu an.
Edit: oyun orijinal, maaş bütçesini azalttığın zaman mali açıdan düzlüğe çıkmak çocuk işi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu yılki abartılı fiyattan dolayı satın almıycam diyorum normal fiyatı görene kadr fakat öyle bi konusuyorsunuzki ödeme ekranına girdim girecem az kaldı

Üst Alt