Football Manager 2019 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2019

Futbol hayranlarının merakla beklediği Football Manager 2019, Steam sayfası üzerinden duyuruldu. Football Manager 2019, 2 Kasım tarihinde oyunseverlerin beğenisine sunulacak.
FM 2019 fiyatı ve çıkış tarihi
FM 2019, Steam’de ön siparişe sunuldu. 2 Kasım tarihine kadar oyunu yüzde 10 indirimle 119 TL yerine 107 TL’ye satın alabilirsiniz. Ön sipariş veren oyuncular, tam sürümden 2 hafta önce çıkacak beta sürümüne erişebilecek. Beta sürümdeki kayıtlar, tam sürüme aktarılabilecek. FM 2019, 2 Kasım’dan itibaren 119 TL’ye satılacak. Oyunun geçen seneki fiyatı da aynıydı.

Bundesliga ve Bundesliga 2 ligleri, seride ilk defa tamamen lisanslı olarak yer alacak. Bundesliga lisansı haricinde FM 2019’un yeni özellikleri henüz açıklanmadı. Şuan için 26 lig, lisanslı olarak oyunda yer alacak. 2 Kasım’a kadar yeni lisans anlaşmaları da yapılacak.

FM 2019 PC ve MAC platformlarına, FM 2019 Touch iOS, Android, PC ve MAC platformlarına, FM 2019 Mobile ise iOS ve Android platformlarına çıkacak. Tüm platformlar için 2 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

FM 2019 minimum sistem gereksinimleri:
Windows
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1803/April 2018 Update) – 64-bit or 32-bit
  • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

MAC
  • İşletim Sistemi: 10.10.5, 10.11.6, 10.12.5, 10.13.5, 10.14 – 64-bit
  • İşlemci: Intel Core 2 – 1.8 GHz +
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: OpenGL: 2.1

Kaynak: Donanımhaber

2017 yi baya oynamıştım 2018 i 5 dk bile oynamadım

2019 u satın aldık bakalım mecbur oynayacağız umarım maç motoru güzel olur

Zaten başka bir değişiklik pek olmuyor :ROFLMAO:

Kamp yapılan otelde kızlarla basılan oyuncuyu görüşme odasına çağırıp "beline sağlık koçum" diyebiliyor muyuz?

Süre gelen rezaletlerinden sonra 2018i kesin almayacağım demiştim.30 tl fiyatı görünce yine aldım dayanamadım. 2019u sokakta broşür dağıtılır gibi dağıtsalar da ilk çöp kutusunda kırar atarım.2018 sondu benim için.

Football Manager 19'daki yeni özellikler neler?

Oyun severler, FM 19'daki yeni özelliklerle ilgili bir süre daha beklemek zorunda.
Football Manager'in resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, oyunla ilgili yeni özelliklerin Eylül ayında duyurulmaya başlanacağı belirtildi.

YAV HE HE

Kadrolar yenilenecek deselerdi daha gerçekçi olurdu :ROFLMAO:

Yav artık sürekli güncellenen tek bir oyuna dönse ve season pass gibi bir mantıkla ilerlese çok iyi olurdu. Tabi bu sektörün düzeniyle imkansız bir durum.

2012'den beri düzenli olarak alıyorum, sadece 2017'yi almadım onu da arkadaş vasıtasıyla oynadım. Her sezon belli bir saatin üzerinde oynadım ve parasının hakkını verdi; ama yine de değişiklik safsataları falan itici geliyor.

Yav artık sürekli güncellenen tek bir oyuna dönse ve season pass gibi bir mantıkla ilerlese çok iyi olurdu. Tabi bu sektörün düzeniyle imkansız bir durum.

2012'den beri düzenli olarak alıyorum, sadece 2017'yi almadım onu da arkadaş vasıtasıyla oynadım. Her sezon belli bir saatin üzerinde oynadım ve parasının hakkını verdi; ama yine de değişiklik safsataları falan itici geliyor.

Hazır yeri gelmişken sorayım bu Aileden izin veriyorsun ya ikinizde aynı anda oynayabiliyor musunuz ?

Hazır yeri gelmişken sorayım bu Aileden izin veriyorsun ya ikinizde aynı anda oynayabiliyor musunuz ?

Aile paylaşımında oynayamıyorsun diye biliyorum. Oyunun sahibi arkadaş herhangi bir oyuna girerse seni oyundan çıkartıyor. Benim arkadaş o dönem inaktifti o şekilde halletmiştik.

Ama oyuna sahip Steam hesabına girip, çevrimdışı kullanarak istediğin kadar bilgisayarda FM'i açabilirsin. Abim sürekli benim FM'leri bu şekilde oynuyor.

Aile paylaşımında oynayamıyorsun diye biliyorum. Oyunun sahibi arkadaş herhangi bir oyuna girerse seni oyundan çıkartıyor. Benim arkadaş o dönem inaktifti o şekilde halletmiştik.

Ama oyuna sahip Steam hesabına girip, çevrimdışı kullanarak istediğin kadar bilgisayarda FM'i açabilirsin. Abim sürekli benim FM'leri bu şekilde oynuyor.

İşe yaramazmış o zaman Fm alacağımda forumdan biriyle paylaşsam diye düşünmüştüm bana zararı olur bu işin :D

Senelerdir aynı arayüz.Bir adım ileri gitmedi.

En son 2013 oynamıştım.Aradan 5 sene geçmiş bakıyorum, menüler, oyun motoru vb. hala aynı.
6 sene aradan sonra 2019 aldık bakalım.Heyecanla bekliyorum.

En azından oyunun kapağı değişmiş bu sene :ROFLMAO:

@İbrahim Toy reis bu yılda insani değerlere uygun yaşam standartlarında fiyata kod satan bi site bulursan menşınlarsın beni.

107 liradan almıştım Pes'i almak için para denkleşmedi iade etmiştim

Yarın alacaktım steam sayfasına bi gittim oha lan fiyata bak

Şey etsen almam artık :D Aslında alabilirim de bile bile kazıklanmak olur bu,madem Türkiye'yi takmıyor firma bizde crackli oynarız

Üst Alt