Football Manager 2019 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2019

Uzun yillardir oynuyamiyorum, malum iş güç. Herhalde bi 10 yil oldu. Ama sürekli takip ediyorum. Bu sene sanirsam mobil versiyonunu alacam.

Açıkçası oyunu çok kolay buldum. Aslında genelde oyun güncellemeler ile yerine tam oturunca kendimi verirdim ama, bu sefer alır almaz başlayayım dedim. Oyun içeriği olarak detaylar arttırılmış. Hazır taktiklerin oyuna işlenmiş olması bana biraz saçma geldi. Yani bu oyunu oynayan veya alan kişi sonuçta bir uğraş vermeli. Hazır taktik üzerine kurulu dizilimler tembelliğe itebilir. Bunların dışında mesela bir maçta 30 küsür şut çekiyorum gol yok. Rakip takım 3 şut çekmiş ve o maçı 1-0 yenildim. Yani burada 30 şutumun yarısının veya çeyreğinin burada gol olması değil. Genel olarak şut-isabet oranlarında büyük dengesizlikler var. Bunun da güncellemeler ile düzeltileceğini düşünüyorum. Genel olarak beğendim.

Açıkçası oyunu çok kolay buldum. Aslında genelde oyun güncellemeler ile yerine tam oturunca kendimi verirdim ama, bu sefer alır almaz başlayayım dedim. Oyun içeriği olarak detaylar arttırılmış. Hazır taktiklerin oyuna işlenmiş olması bana biraz saçma geldi. Yani bu oyunu oynayan veya alan kişi sonuçta bir uğraş vermeli. Hazır taktik üzerine kurulu dizilimler tembelliğe itebilir. Bunların dışında mesela bir maçta 30 küsür şut çekiyorum gol yok. Rakip takım 3 şut çekmiş ve o maçı 1-0 yenildim. Yani burada 30 şutumun yarısının veya çeyreğinin burada gol olması değil. Genel olarak şut-isabet oranlarında büyük dengesizlikler var. Bunun da güncellemeler ile düzeltileceğini düşünüyorum. Genel olarak beğendim.
ben ortalama 25-30 şutla bitirdim her maçı inanılmaz kolay olmuş
maicon 12 gol attı
olmamış bu sene

Mobil versiyonunu deneyen var mı?
2018'i oynadım. 2019'u almadım 60 tl diye. Almicam da vakit yok oynayamıyorum.

2018 güzeldi mobilde 1 sezon hızlıca bitiyor. Detaylarda yeterli mobil için. Oyuncu geçmişleri istatistikler falan. Diğer mobil oyunlara göre çok çok iyi. Ama pc ile aynı tadı alabilir misin bilmiyorum. Ben pc'de en son cm'93 oynadığım için mobil versiyonu bana çok güzel geldi.

Valla çok oynamadım henüz ama aşırı kolay transfer yapılıyor.

Mesela 2017de borç yüzünden beli doğrulmuyordu kulübün, 2 senedir ekonomik durumu toparlamak bayağı kolay.
abi bide şey var fark ettin mi bilmiyorum da her maç neredeyse 30-40 şut atıyordu takımım en az şutumuz 17ydi o da fener deplasmanı
ilk sezon mancyi deplasmanda yendim madridi evde yendim deplasman 19 şut çektim

abartı değil mi?
oyunu kolaylaştırmışlar gibi

Üst Alt