Football Manager 2020 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

161,10 tl den ön sipariş satışına çıktı

Geçtiğimiz sene 107 tl den ön siparişe girip yaklaşık 1 ay sonra 161,10 tl ye yükselmişti fiyatı,aynı fiyat politikasından devam etmişler.Ama belki artabilir de belli olmaz

Kasım ayında ön siparişden çekilecek 1-2 ay sonra max yüzde 25 indirim ile 134 tl civarına(Fiyat politikası değişmezse) düşer beklemek isteyenler için

Askerden gelene kadar güncellemeler de gelir fiyat biraz düşer ben yine alırım

Benim ram yetersizde ondan dolayı şu programı kullanıyordum >CPUCores :: Maximize Your FPS on Steam

Fps düşürüyor normalde onu denemedim benim kullandığım şu dlcsi >CPUCores :: ClearMem Lite on Steam

Oyunu ilk açtığımda ramin tamamını kullanıyor bu programı açıyorum yüzde 30 lara kadar düşüyor alan boşaltıyor
Böyle yapiyor da gözle görülür bi fark oluyor mu, oyunda hissedebiliyor musun bunu aydın abi?

Böyle yapiyor da gözle görülür bi fark oluyor mu, oyunda hissedebiliyor musun bunu aydın abi?

Başka bir arkadaşa önermiştim satın aldı pek fark göremedim demişti

Benim açımdan müthiş program.Şöyle söyleyeyim normalde programsız oynamaya çalıştığımda günleri geçerken/profillere bakarken kasadan sesler geliyor,fan felan çalışmaya başlıyordu hemen.Bu programla oynamaya başlayınca sadece maç motorunu kullanırken hafif kasmalar oluyordu ama onu da sonradan farkettim ki kullandığım skin ile alakalıymış

Sistemin yetersizse deneyebilirsin zaten iyi bir sistemin varsa önermem

Üst Alt