Football Manager 2020 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla genelde ocak transfer döneminden sonra 1 ay içerisinde transfer güncellemesi geliyor. Onunla birlikte de gelebilir, daha erken bir oynanış güncellemesi de gelebilir.
Maç içerisindeki bu tip saçmalıklar dışında, güzel oyun. Öyle aşırı göze batan hatalar yok maç dışında. Alıp almamak konusunda bir şey diyemem tabi. Piyasada şu an en ucuz 114 TL ye satılıyor. Bütçene göre karar ver.
eyvallah sağol hocam

dayanamadım satın aldım steamden.İlk sezon oyunu anlamak için güçlü bir takım alacam.sonra leichesterı düşünüyorum ve oyunu kavradıktan sonra oxford kariyerine başlayabilirim umarım

dayanamadım satın aldım steamden.İlk sezon oyunu anlamak için güçlü bir takım alacam.sonra leichesterı düşünüyorum ve oyunu kavradıktan sonra oxford kariyerine başlayabilirim umarım
Durmaplay'den alaydın ya :D Orada daha ucuzdu.

Durmaplay'den alaydın ya :D Orada daha ucuzdu.

düşündümde yorumlarda sorunlu diyorlardı ekşide ve bir kaç sitede steamden aldım bende

2004den beri oynayan biri olarak en saçma serisi olmuş. pes 13 gibi defanstan Uzun pasla karşı karşıya kalmalar hepsini kaçırmalar. Penaltı kaçırmalar vs acilen düzelmesi lazım maç motorunun ne güzel paslaşmalar ne güzel plase vuruşlar ne uzaktan goller kalmış.

Fm 2008i 2020ye donustursunler mac motoru haric 1000 tl olsa bile veririm.

Serinin son oyunu

football-manager-2010-box.jpg

memlekete gidene kadar touch mod ile idare ediyoruz ancak sabrımız sınanıyor gibi...
edit: feg'i 9.5e çine sattım. everton 7.5 verdi onu da kabul ettim dedim bakalım kariyeri mi seçecek parayı mı... tabi ki yanılmadık hain yılan parayı seçip çine gitti ha kasama ekstra para girdi ama olsun hainleri sevmeyiz
Adsız.jpg

Oyun sizde maç sırasında takılıyor mu ?

Her ne denediysem bu takılma olayından kurtulamadım.

Canavar gibi de makinam var :)

her maç 5-6 tane gk ile karşı karşıya yakalıyorum atamıyorlar attıgım goller de duran topta altıpasta karambole dokunuşlar. deli oldum namağlup ilerliyorum ama şerefimizle atmamız lazım oyunda hata var halen bu bir hatadır bence

Üst Alt