Football Manager 2020 - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pc de indiremedim bir türlü 2019 ya da 2018 i de işimi görürdü.

mobilini alıcam mecbur :(

hiç kırekli app v.s uğraşma indirim de şuan 41 lira bir şey değil yav sağda solda dışarda evde her yerde açıp saatlerce sıkılmadan oynuyorum işimi görüyor fm krizi yaşamıyorum. Pc de ki gibi simülasyon değil ama oyun tadında ilerliyor, bu ne yav hiç bir özellik yok tribini aştıktan sonra keyf almaya başlıyorsun.(çoğu var aslında ama minimize edilmiş) Maç motoru sorunu da yok zaten 2d. :asd:

harzı elde tutamayacagız gibi, teklif gelir de gitmek isterse veya baskan hemen kabul ederse anında 7milyon 5 yıllık sözleşmeyi basarım nereyi satıyosa satsın mustafa cengiz riva mı adalar mı ben anlamam
Adsız.jpg

bu dingilin üzerinde durmaya başladım. altyapıdakileri kullanacam transfer yapmayacam ama cocuk 10 maçta 1 gol anca atabildi, takımdakiler neredeyse hasan şaşın dedigi gibi elle taşıyıp buna veriyolar bu atamıyo deli etti beni
Adsız.jpg

haşa yaratıcı forvet oynattım cocugu. antrenor hasan sas abi bosver :D
Reis pat diye genc oyuncuyu koyup yarar saglayacan diye bisey yok menajerlik oyunu iste. Bu adamin antrenmanda yogun olarak bi sure bitiricilik ve soguk kanlilik calistir.

16 veya 17 de brezilyada bi herif buluyodum cok ucuz ve gencti. ilk iki sene gol attiramiyordum istisnasiz her 3. Yil 40 uzeri atiyordu. Bu cocugun profili bukadar iyi bilmiyordum dedigim gibi bitiricilik ve soguk kanlilik çalıştır. Zaten bitiricilik antrenmani basinca digeri otomatik oluyordu sanirim. Baya yarar alirsin

Reis pat diye genc oyuncuyu koyup yarar saglayacan diye bisey yok menajerlik oyunu iste. Bu adamin antrenmanda yogun olarak bi sure bitiricilik ve soguk kanlilik calistir.

16 veya 17 de brezilyada bi herif buluyodum cok ucuz ve gencti. ilk iki sene gol attiramiyordum istisnasiz her 3. Yil 40 uzeri atiyordu. Bu cocugun profili bukadar iyi bilmiyordum dedigim gibi bitiricilik ve soguk kanlilik çalıştır. Zaten bitiricilik antrenmani basinca digeri otomatik oluyordu sanirim. Baya yarar alirsin
abi biliyorum esprisine yazıyorum da altıpastan da atsın dingil oarada bitiricilik 1 olsa bile adam atar ... neyse :D birazdan bi selçuk fotosu gelecek :D

Üst Alt