Football Manager 2020 - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
19 daha iyi o zaman

ub.mesaji

Ben 19 oynuyorum o da sinir bozucu.. . Benimkiler kaleciyle 2ye 1ken hep şut atıyor rakip pes oynar gibi paslaşıp boş kale yapıyor..
Bir de transfer olayının tam anlamıyla boku çıkmış 19da.Boş adamlar bile 20-30dan başlıyor ben 15lik adamı satmaya çalışıyorum 10 veren yok.. Hele genç potansiyelli İngilizse yanaşma imkanın yok fiyat direk 100 üstü..

Ben 19 oynuyorum o da sinir bozucu.. . Benimkiler kaleciyle 2ye 1ken hep şut atıyor rakip pes oynar gibi paslaşıp boş kale yapıyor..
Bir de transfer olayının tam anlamıyla boku çıkmış 19da.Boş adamlar bile 20-30dan başlıyor ben 15lik adamı satmaya çalışıyorum 10 veren yok.. Hele genç potansiyelli İngilizse yanaşma imkanın yok fiyat direk 100 üstü..
aynen yaw bursasporla oynuyorum daha 1-2 tane transfer yapabildim onlar da genc regen cocuklarla bonservissiz adam
kiralık topcularla 2 senede 2 farklı takım kurmak zorunda kaldım

aynen yaw bursasporla oynuyorum daha 1-2 tane transfer yapabildim onlar da genc regen cocuklarla bonservissiz adam
kiralık topcularla 2 senede 2 farklı takım kurmak zorunda kaldım

Yok abi ben öyle takımlarla keyif alamıyorum.. Stoke cityle başladım zaten transfer yapmasan yine çıkıyor premier lige 2.sezon badou wimmer imbula falan dönüyor kiradan iyi para eden topçular oluyor.. Dennis Manı almıştım ilk sezon 2.sezon değeri 10 oldu pç Newcastle 2.5 önerdi listeye falan da koymamıştım sonra adam trip atıyor neden satmıyon diye şu saçmalıklar soğutuyor oyundan

Üst Alt