Football Manager 2021 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2021

her sene yenilik isteyen sapıklar yüzünden artık oyuncularla konuşurken kaş göz yapmayı da eklemişler bunun sonu takım otobüsünde kim nereye oturacak gibi şeyleri ayarlamağa kadar gider

Ahbab sadece maç motorunu düzeltseler yetecek

Bazı gerizekalılar kazandığımız parayı karı kıza harcayalım fln diyor
Sims oynuyor sanki yüzsüzler

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FM serisini genellikle kutulu ve önsipariş ile alırdım. Galiba bu sene bunu bozacağım. Maksimum vereceğim kutulu 140 TL olurdu, şu an 224. Aslında durumlara bakarsak iyi bile duruyor. Beterin beteri var derler, yine de bekleyeceğim tabii ki.

Aga şu oyuncu mutluluğu görseli vs daha da oyuna bağladı beni.
kalpli şey mi
oyuna birkaç istatistiksel yenilikler eklenmiş, temayı biraz daha düzenlemişler de 3d maçta bi şey fark edilmiyor ben edemedim en azından 2-3 maç izledim fm20den farkı yok gibi ama oynamak lazım tabi

bu rol uyum şeysini kaldırmışlar sanırım sadece yıldız var
onun dışında biraz daha karışık geldi bana aslında bu iletişim şeyleri

kalpli şey mi
oyuna birkaç istatistiksel yenilikler eklenmiş, temayı biraz daha düzenlemişler de 3d maçta bi şey fark edilmiyor ben edemedim en azından 2-3 maç izledim fm20den farkı yok gibi ama oynamak lazım tabi

bu rol uyum şeysini kaldırmışlar sanırım sadece yıldız var
onun dışında biraz daha karışık geldi bana aslında bu iletişim şeyleri
Evet kalpli şey. İletişim dediğiniz gibi banada çok garip geldi ama bir süre sonra alışıyoruz. Yıldız daha mantıklı geldi bana o bölgede daha fazla yıldız varsa daha iyi oynayabilir. Aynı mantık aslında yani bana öyle geldi

Üst Alt