Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager 2010 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası!!!

Santon var bir bak bakalım davide santon olması lazım 18 yaşında ben cmde interden almıştım :D

Osman dayi taktikleri falan goster hele, touchline instructionslari da bi zahmet.:eek:

Genel olarak Arda,Keita'dan çok daha iyi görünüyor,daha doğrusu Keita'yı daha iyi yapabilirlermiş.

Valla oyle, baya guzellestirmisler grafikleri, taktikler de CM 96/97'den beri ayni, degistirmeleri guzel olmus. Daha anlasilir olmus taktikler, Turkce'sini bilmiyorum da slider mantiginin kalkmasi yerinde olmus. Cikana kadar sabretcez artik. :eek:

İlk etapda benden olumlu not aldı. 3D grafiklerini 09'a göre geliştirmişler. Tribünlerde hareket var. Gol olunca havaya zıplıyorlar falan. Baya zevk gelmiş 3D olayına:D

Cevap: Football Manager 2010 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası..

FM 2010 Türkçe geliyor!

Beklenenden erken tarihte 14 Ekim 2009'da Football Manager 2010'un demosunun çıkmasının ardından oyunun Türkçe'sinin de çok kısa bir zaman sonra Türkiye'nin Football Manager platformu FMGraphics.net tarafından yayınlanacağının müjdesini vermek isteriz.

Geçen sene toplam 6 versiyonda 490.000 kez indirilen Türkçe Football Manager, bu kez Football Manager 2010 ile geri dönüyor. Oyunun tam sürümünün çıkmasının hemen ardından Football Manager 2010 Türkçe yayında olacak. Profesyonel bir şekilde sürdürdüğümüz çeviri çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Football Manager 2010 Türkçe v1, hatalardan arındırılmış %85'in üstünde bir yüzdeyle sizlerle olacak. Şimdilik sizleri 2 resim ile başbaşa bırakıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt