Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 Ocak 2029

7774ohf.png

Şampiyonlar Ligi'nden 1. olrak çıktık.2. olarak çıkan Liverpool Psg ile eşleşmiş.Şöyle bi sevindim :D Psg'yi bi takım elerse Şampiyonlar Ligi'ni yine alabilirim :D
Ekli dosyayı görüntüle 156692
0:46 snden sonra bi 5-6 sn izleyin şu şekil Şampiyonlar Lig'i hesabı yapmaya başladık :D
Psg Liverpool'u 2 maçta en az 6 gol atarak eledi.Ben de Lyon'u eledim geçen sene Marsilya'yı elemiştim.Şimdi rakibim Barcelona.Leipzig ve Manchester City eşleşmesinin galibiyle oynayacam eğer Barcelona'yı elersem yarı finalde.Psg ve Bayern Münih diğer tarafta kaldı inşallah Bayern Münih Psg'yi eler eğer finale çıkarsam kupayı alma şansım olur.Hesaplar tutuyor :D

1652446663839.png

tarih 14 nisan 2065 ve durum bu. geçen sezon 22 yıllık aranın ardından şampiyon yaptığımız man city ile bu sezon da şampiyonluğun en büyük favorisiyiz. CLde çeyrek finalde kendi sahamızda 0-0 berabere kalmamız kötü olsa da deplasmanda kontrollü bi oyunla 0-1 0-2 kazanmayı planlıyoruz.

Psg Liverpool'u 2 maçta en az 6 gol atarak eledi.Ben de Lyon'u eledim geçen sene Marsilya'yı elemiştim.Şimdi rakibim Barcelona.Leipzig ve Manchester City eşleşmesinin galibiyle oynayacam eğer Barcelona'yı elersem yarı finalde.Psg ve Bayern Münih diğer tarafta kaldı inşallah Bayern Münih Psg'yi eler eğer finale çıkarsam kupayı alma şansım olur.Hesaplar tutuyor :D
Barcelona'yı eledik.Leipzig de Manchester City'i eledi Leipzigle eşleştik.Diğer maçta Psg ve Bayern Münih maçı..

Sheffield United kariyeri

İlk sezon transferleri

transfer1.png

İlk sezon sonu lig ve playoff

puan durumu.png

playoff.png

Son haftaya 2. sırada girip fulham ile berabere kalarak playofflara düşmüştük ama kendimizi premier lige atmayı başardık.

İkinci sezon transferleri ( Dikkat evlatçılık içerir )

transfer2.png

Sheffield ülkü ocakları.

Lig şu an devam ediyor ama beklediğimden iyi gidiyor takım.

puan durumu 2.png

Taktiğimiz ve dizilişimiz de genelde şu şekilde

diziliş taktik.png

Hiç etimize budumuza bakmadan hücum futbolu oynamaya devam..

Üst Alt