Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyuna başlamadan daveincid'in Increase realism megapack'ı yüklemiştim bende böyle şuan

ehc9cr1.png
Bu yüklediğin paket ne işe yarıyor

Bu yüklediğin paket ne işe yarıyor
gerçekçilik yaması:

mertens ilk sezonda deli etki ediyor. en büyük rakibimiz trabzon şu anlık. arada 3 puan fark var. onları da evimizde 2-0 geçtik. seferovic'ten beklediğim performansı alamadım sadece.

Beyler paylaşıldı mı bilmiyorum anlık güncel transfer ve yeni takımların olduğu bir yama var sortitoutsi iye bir sitede editöre atıyorsunuz zaten nasıl yükleneceği youtubeda bazıları paylamış misal bende Galatasarayımda tüm transferler var ligte ümraniye istanbulspor ankaragücü var tek saçmalık rizede var çünkü 20 takımdı ya geçen sene ondanmış

Beklenen takas gerçekleşti.Mbappe'yi sevmiyodum takımda resmen kulüpte yetkisi ve aldığı maaş fazlaydı geldiğimden bu yana göndermek istiyodum.4 ayın sonunda gönderebildim.Ya göndermek istediğim takım maaşını karşılayamıyodu ve bizden destek istiyodu ya da Mbappe o takıma gitmek istemiyodu.Sporting Lizbon'dayken uzun süre Liverpool'dan kiraladığım genç yetenek Aguilar'ı almak istedim.Önce 200 milyon euro istediler sonra bonuslarla falan 160 milyon euroya anlaştık.Daha sonra dedim ki Mbappe'yi vereyim isteyen kulüpler arasındaydılar zaten.Takasın üzerine 20 milyon euro koydum 60 milyon euro istediler takasın üstüne 30 milyon euro ve bonuslara bitti bu iş :D
E_IJtMYWUAIYaxg

Üst Alt