Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Ilk patch cikti mi ? Ilk duzenleme patchi onemli oluyor o olmadan kariyer yapmayi dusunmuyorum .

Oyundan atıp duruyor skidrow çuvalladı bu sene her oyunda crack faciası..

Reloaded'i bekleyeceğiz..

1 maç yaptım attı oyundan. Teknik heyetle görüşmeye yeltenemedim bile :lol:

Dolaşmadığım merdivenaltı mekan kalmadı yok arkadaş herkes aynı şeyi diyor :D

''Oyundan atıyor abi'' :D

Korsanın çaresiz kaldığı anı yaşamak çok tuhaf :D

6 gündür bi crack çıkmaz mı ya... reloaded uyuyo bu sene...

Önsiparişle 62₺'ye aldım D&R'dan, ama oyuniçi hata çokmuş, düzgün bir patch çıktıktan sonra başlayacağım :eek:

Önsiparişle 62₺'ye aldım D&R'dan, ama oyuniçi hata çokmuş, düzgün bir patch çıktıktan sonra başlayacağım :eek:

Şimdi Anıl kardeşim. Bu Patch leri oyuna nasıl yüklüyorsun? Ben genelde aldığım gibi oynamaya devam ediyorum tüm sezon. Bu konuda ileride senden yardım isteyeceğim sanırım.

Türkçe çıktığı için ilk Fm serisinin orginal oyununu aldım :)

kariyere tabiki Galatasaray'ımda başladım. şimdilik güzel gidiyor . akşam resim paylaşırız ;)

Şimdi Anıl kardeşim. Bu Patch leri oyuna nasıl yüklüyorsun? Ben genelde aldığım gibi oynamaya devam ediyorum tüm sezon. Bu konuda ileride senden yardım isteyeceğim sanırım.

Resmi patchleri oyun kendi yüklüyor abi o konuda sıkıntı yaşamazsın :ka21: Satın alırsan bana mesaj at bilgi veririm :ayatollah:

Dostum açıkçası oyundan soğutacak derecede hatalar olduğunu düşünmüyorum, kaldı ki bu oyunu FM adıyla 2005'te ilk çıktığından beri oynayan biriyim, bu kadar sıkıntılı bir oyun olsa atardım kenara, Beta'dan bu yana kariyere devam ediyorum 2018 yılındayım, çoktan sıkılıp kapatmış olurdum. Bence durma başla, çoktan 2 güncelleme çıktı bile hatalar minimuma indirildi.

Dostum açıkçası oyundan soğutacak derecede hatalar olduğunu düşünmüyorum, kaldı ki bu oyunu FM adıyla 2005'te ilk çıktığından beri oynayan biriyim, bu kadar sıkıntılı bir oyun olsa atardım kenara, Beta'dan bu yana kariyere devam ediyorum 2018 yılındayım, çoktan sıkılıp kapatmış olurdum. Bence durma başla, çoktan 2 güncelleme çıktı bile hatalar minimuma indirildi.

Doğrudur ya ben Turksportal'da falan açılan başlıklara bakarak böyle bir kanıya vardım, haftasonu bir test eder karar veririm ona göre.

Steamdan online oynuyorum yabancılarla Gs-Feyenord rekabet turnuvası yaptık ilk macı orda kaybettim ikinci macı icerde kazandım 5-1 cıktı lavuk:asd:

Sonra bi baska turnuvaya katıldım Chelseaydi arkadas Gs aldım kucuk takım o olmaz dedi ne diyon lan sen dedim wellcome to hell yazdım:D ingiliz al dedi iyi dedim görüşücez city aldım 6 macta 1 beraberlik 5 galibiyet rencide oldu:sad007:

Forumda orjinal olan arkadaslar bi bulussakta lig cok uzun surerde rekabet turnuvası ideal onu kursak cok hoş olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt