Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 316 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
regen gibi regen :tbr:

karşimmmmmm ( @Kadir Ari ) Osman Abin ben :) aldırıyorum seni bizim takıma :) sakın zorluk çıkartma he :) kavga ettirme beni başganla :*)

Ekli dosyayı görüntüle 20730
Ekli dosyayı görüntüle 20731
kişiliği çalışkan ve kararlı olması çok iyi efsane gelişir
yaşlı kurt bi abimiz varsa versin antrenman zihinseli yükseltmek lazım teknik her türlü kendi gelişir
fiziğe antrenman bas dayanıklılık 12-13 olsun en iyi Türk orta saha :D

regen gibi regen :tbr:

karşimmmmmm ( @Kadir Ari ) Osman Abin ben :) aldırıyorum seni bizim takıma :) sakın zorluk çıkartma he :) kavga ettirme beni başganla :*)

Ekli dosyayı görüntüle 20730
Ekli dosyayı görüntüle 20731
kişiliği çalışkan ve kararlı olması çok iyi efsane gelişir
yaşlı kurt bi abimiz varsa versin antrenman zihinseli yükseltmek lazım teknik her türlü kendi gelişir
fiziğe antrenman bas dayanıklılık 12-13 olsun en iyi Türk orta saha :D
Altin orduda regen bi forvet cikti 15 yasinda falan ozellikleri cok fena reys tuttum kulagindan verdim eline 9 numarali formayi. Ligde teror estiriyo.
Altinordudan cok fazla iyi regenler cikiyor. Bi ara oyle bi kariyer denemelisin.

kariyerlerinizi anlatın,
hoş olalım

NOTTINGHAM FOREST 2022-2023

Landmarks
PlgWAQ.png

Job History
W7dv32.png

2022-2023 Overview
A1pMvX.png

Formation
vjq2lR.png

Starting 11
qGrkaW.png

9mO13Q.png

XP51j6.png

lOVG8k.png

gOB0DL.png

1JXW3D.png

rO7kaM.png

VrbnGV.png

oO1Wa2.png

LbLzX1.png

MdrGba.png

bu taktiği çoğu kişi kullanıyor sen kendin mi yaptın
O taktik anca Fm de işe yarar işte :D

Gerçekte sever atarlar
Hocam son 1-2 senedir Fm taktiklerindeki başarı genelde patch üzerinden dönüyor. (Tahminimce geçen seneki Conte başarısından dolayı bu diziliş bu sene bu kadar tuttu.) Son 4-5 patchtir bu diziliş üzerinden yapılan varyasyonlar da başarılı oluyor forumlardan okuduğum ve takip ettiğim kadarıyla. Taktiği kendim yaptım, Kontra ve Direk toplarla gol arayan bir yapı kurdum. Çok başarılı sayılmam ilk şampiyonluğum 4. sezonumda geldi özellikle Mourinho'nun United'ı ligi 3 sezon sürklase etti sonra PSG'ye gitti de kurtuldum. Zaten bir noktadan sonra hemen hemen tüm dizilişlerde başarı sağlanabiliyor.

Hocam son 1-2 senedir Fm taktiklerindeki başarı genelde patch üzerinden dönüyor. (Tahminimce geçen seneki Conte başarısından dolayı bu diziliş bu sene bu kadar tuttu.) Son 4-5 patchtir bu diziliş üzerinden yapılan varyasyonlar da başarılı oluyor forumlardan okuduğum ve takip ettiğim kadarıyla. Taktiği kendim yaptım, Kontra ve Direk toplarla gol arayan bir yapı kurdum. Çok başarılı sayılmam ilk şampiyonluğum 4. sezonumda geldi özellikle Mourinho'nun United'ı ligi 3 sezon sürklase etti sonra PSG'ye gitti de kurtuldum.
fmde şöyle bir şey var eğer kadron ligin çok üzerindeyse hücum, başa başsa standart,kontrol, altındaysa kontra çok altındaysa savunma oynayınca başarı geliyor

Ben de hemen her zaman taktik olarak

GK
CB CB CB
DM
WB WB
CM
CAM CAM
ST

oynarım. Geniş alan-Az pres-Dikine pas.(Hücum-Akıcı)
Takım öğrenene kadar yarı dönem geçer.Lig sonunculuğuna kafa atar hele bi de kadroda iyi bek oyuncuları yoksa.
Benim takımdan daha çok topu ayağında tutan takımlara(çok daha iyi oyunculara sahip)
GK
RB CB CB LB
DM
CM CM
LF RF
ST

oynarım.Dar alan-Tam saha pres-kısa pas(Kontra-Çok akıcı)

2 sezonda premier ligde ilk 7-8 takım içerisine sokar(hilesiz oynarsan) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt