Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 320 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son maç Tottenham'a koyarak hocamın Avrupa'ya gidişinin önünü açmış olduk. Ayrıca Terim FA Cup'ta da final oynattı takımına.:hat:

Son düzenleme:
İlk kez başıma şöyle saçma bir olay geliyor . FM 2017 oynuyorum . Teknik heyete vsye sorumluluk da vermedim fakat sadece bir oyuncu devamlı kiralık listesine düşüyor . Adamı listeden kaldırıyorum kiralanamaz yapıyorum yine listeye düşüyor . Başına gelen yahut çözümünü bilen ?

24 yaşında bir önceki sene yarısı 11 yarısı sonradan girme 22 maça çıkmış .
genç olsa geliştirme listesinde olduğundan dolayı derdım ama bu şekilde de oyuncu gözden çıkarılma listesinde olabilir.
kadro durumu rotasyon , yedek ve kadroda ihtiyac olmadığı gibi seçeneklerle işaretlenmiş olabilir.
en olmadı yardımcılarından birine veya futbol direktörüne bi şekilde oyuncu havale edilmiştir.

Son düzenleme:
genç olsa geliştirme listesinde olduğundan dolayı derdım ama bu şekilde de oyuncu gözden çıkarılma listesinde olabilir.
kadro durumu rotasyon , yedek ve kadroda ihtiyac olmadığı gibi seçeneklerle işaretlenmiş olabilir.
en olmadı yardımcılardan biri veya futbol direktörüne bi şekilde oyuncu havale edilmiştir.
Geliştirme listesine nerden bakacağım ? oyuncuyu as oyuncu yapmayı deneyeceğim şimdi . yardımcılardan birine havale edilip edilmediğine nerden bakmalıyım ?

Geliştirme listesine nerden bakacağım ? oyuncuyu as oyuncu yapmayı deneyeceğim şimdi . yardımcılardan birine havale edilip edilmediğine nerden bakmalıyım ?
oyuncuya sağ tıkla transfere gel orada geliştirme listesine ekle veya geliştirme listesinden kaldır olur orada geliştirme listesinden kaldır varsa ona tıkla reis
yardımcıların veya futbol direktörünün olaya müdahil olmaması için kulüp çalısanları sekmesını bulup sorumlulklara gel orada gözlemcı alt yapı hocaları genc takım hocaları vs ıle ılgılı bı ton sey var. oradan kontrol edebilirsin yedek, rotasyon, kadro dısı oyuncuların transfer durumlarının sende mı onlardamı olduğunu reıs

İlk kez başıma şöyle saçma bir olay geliyor . FM 2017 oynuyorum . Teknik heyete vsye sorumluluk da vermedim fakat sadece bir oyuncu devamlı kiralık listesine düşüyor . Adamı listeden kaldırıyorum kiralanamaz yapıyorum yine listeye düşüyor . Başına gelen yahut çözümünü bilen ?

Sorumluluklardan yetki vermişsindir belki baktın mı oraya

oyuncuya sağ tıkla transfere gel orada geliştirme listesine ekle veya geliştirme listesinden kaldır olur orada geliştirme listesinden kaldır varsa ona tıkla reis
yardımcıların veya futbol direktörünün olaya müdahil olmaması için kulüp çalısanları sekmesını bulup sorumlulklara gel orada gözlemcı alt yapı hocaları genc takım hocaları vs ıle ılgılı bı ton sey var. oradan kontrol edebilirsin yedek, rotasyon, kadro dısı oyuncuların transfer durumlarının sende mı onlardamı olduğunu reıs
Geliştirme listesi çıkmıyor çok gençlerde çıkıyor oradan değil.
Sorumluluklara da baktım oradan değil ve enteresan bir sürü genç oyuncu var ama sadece bu adamı kiralık listesine atıyor . Tüm sorumluluklar bende gözüküyor normalde .

Geliştirme listesi çıkmıyor çok gençlerde çıkıyor oradan değil.
Sorumluluklara da baktım oradan değil ve enteresan bir sürü genç oyuncu var ama sadece bu adamı kiralık listesine atıyor . Tüm sorumluluklar bende gözüküyor normalde .
bu olay takıntı halıne geldıyse çok gözune batıyorsa oyuncunun profiliyle son durumuyla kadro durumuyla alakalı bi kaç ekran görüntüsü atabılırsın zamanın olunca reis. vardır elbet bi çözümü.

bu olay takıntı halıne geldıyse çok gözune batıyorsa oyuncunun profiliyle son durumuyla kadro durumuyla alakalı bi kaç ekran görüntüsü atabılırsın zamanın olunca reis. vardır elbet bi çözümü.
Sorumlulukları tekrar ayarladım ve onayla dedim . Adamı da as takım oyuncuu olarak aldım . Bakalım değişmezse öyle yapayım çok sağol :)

Fm 17 de en sevmediğim şey atıyorum West Ham Utd yönetiyorum bir sözleşmesi bitmiş futbolcu ile ilgileniyorum o da mesela Balotelli olsun

Benim 5 milyonluk teklifimi kabul etmiyor bakıyorum 1 hafta sonra Sassuolo ya fln gidiyor 3 milyona,imza parası vermişler mi diye bakıyorum 300 bin avro fln oluyor ben 1,5 veriyorum adam yine kabul etmiyor

Ya ne bileyim eski havası yok FM in, oyuncuların fiyatlar gercekteki gib havada uçuyor, eskiden 50 milyona Adriano alinca bile çok esiri pahalı bir transfer yapmış oluyordun ve simdi herkes 50 milyon.

Bide anlamadigim olay var, Bursaspor dangalak bir sol bek yetenek icin 40 milyona satıyorlar, bende her sene sampionlar liginde oynuyorum ve benim oyuncumu isteyince (ki benimkiler de ayni seviyede ve belkide çok daha iyi) gelmiş 18 milyon tek teklif ediyorlar

Oyuncuların değerleri form ve profilden çok, gizli CA/PA üzerinden belirleniyor yav. Ona da Genie Scout'tan bakınca anlayabiliyorsun. O zaman da oyunun bir anlamı kalmadığı için kullanmıyorum.

Oyunda mesela beklenmedik bir adamın futbolunun orta dönemlerinde çok fazla seviye atlaması gibi bir durum olmuyor. Adamın PA'sı neyse ona kadar çıkabiliyor. Keşke biraz daha random gerçekleşmesini sağlayabilseler. Atıyorum Vardy kaç yaşında olmasına rağmen normalde oyunda verilecek PA değerini ezdi geçti bir sezonda. Oyuna da bunu bir şekilde yerleştirebilseler de sürpriz isimler çıksa çok hoş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt