Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 324 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asensio'yu aldığım kariyer ilk sürümüydü oyunun. Liverpool kariyerini de son sürümde açtığımda yine kovaladım ama koymadılar bu sefer ve banko oynadı. Sonra Bayern aldı ben de oradan almak zorunda kaldım.

Enes, Cengiz, Çalhanoğlu gibi adamlar 2. sezon sonunda direk satılık listesindeydi bende. Çağlar'ı da kovalıyordum hep ama her seferinde Arsenal'a gidiyor.

Çalhan'ı beleşe aldım, Cengiz de geliyor ama pek gelişemedi, Abdülkadir daha iyi gelişti bendeki oyunda Cengiz'den.

Çağlaar da 10 kağıda rahatlıkla alınıyor mesela, muhtemelen sürümlerin etkisi var.

Çalhan'ı beleşe aldım, Cengiz de geliyor ama pek gelişemedi, Abdülkadir daha iyi gelişti bendeki oyunda Cengiz'den.

Çağlaar da 10 kağıda rahatlıkla alınıyor mesela, muhtemelen sürümlerin etkisi var.

Ligi açıp açmamakta etkiliyor

Kapalıyken database küçüldüğü için takımlar da ona göre hareket ediyor ligi açınca ise bambaşka politika izliyorlar

Bir de ligleri açmadan önce tavsiyem oynayacaklarınızı yine seçin ama diğer ligleri incele bölümüne alın az da olsa etkliyor ve bazı oyuncuların atıyorum isviçre liginin istatistiklerini tutmuyordu 17 de bu yolla çözülüyor

Galatasaray kariyeri açtım şimdi neşteri vurdum a takımda 12 kişi hariç herkesi kadro dışı bıraktım takım bakıyorlar kendilerine kan emiciler geri kalanları altyapıdan çocukları doldurdum yüksek bütçeli transfer yapmayi düşünmüyorum ilk sene ama düşük maliyetli transfer önerilerine açığım şuan

Galatasaray kariyeri açtım şimdi neşteri vurdum a takımda 12 kişi hariç herkesi kadro dışı bıraktım takım bakıyorlar kendilerine kan emiciler geri kalanları altyapıdan çocukları doldurdum yüksek bütçeli transfer yapmayi düşünmüyorum ilk sene ama düşük maliyetli transfer önerilerine açığım şuan
Mesut Özil'in takımını al, teyzemgil halamgil diye konuşursun, "gil" eklemesine aşinasın zaten yabancılık çekmezsin.

çalışmalarımız devam ediyor

Y6b1vk.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt