Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 325 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray ile kariyer açtım. Sadece Türk futbolcuları transfer ederek birkaç sene içerisinde tüm takımı Türk yapmayı planlıyorum. Oyun baydı bari bir şeyler amaçlayayım.

Yalnız Tolga Ciğerci önceki kariyerimde de efsane performans verdiydi. Şu an kadroda bulunup 6-7 sene geçtikten sonra kadroda tuttuğum tek herifti. Bu oyunda da efsane başladı.

kubilay kanatsızkuşu almıştım ben çok ucuza geliyor fena da değil
gomis çılgın atıyor zaten tek forvet oynıcaksan yetiyor sezon sonuna kadar erende var
352 oynuyorum normalde elimde tek forvet var onun için dedim 361 donucem mecbur parada yok fazla kiralık adam bakıyorum birde şu kontenjan muhabbeti sıkıor canımı
satılığa çıkardım ben de ama maaşının 1,67 milyonunu ödememi istediler. O rakamı verdikten sonra oynatırım dedim. Gomis in arkasında bekliyor işte :)

çoğu çöpten öyle kurtuldum zaten ya maaşının tamamını vermiyor kimse ama baya maaş bütçesi açıldı forvet bakıyorum takıma suan freeagent bulsam bir tane güzel olucak

Sayenizde gaza gelip indirdim.

Galatasaray ile baslayip 18/19 sezonu Yamasi indirdim. Eren ve Tolgayi satip Musa, Nuri ve Nagayi kiraladim.

Henüz ligte 14 maçtir yenilgi almadan liderlikte oturuyorum. Trabzon 4 puan Fark ile 2. sirada.

SLde Real, ManU ve Club Brügge ile ayni Gruba düstüm.

Ilk maçta Manu ya 3-1 kaybedip Ikinci maçta 0-5 lik Real faciasi yasandi. Üçüncü macta Belçikadan 1 puan ile döndük Son dakikada gol yedik. Dördüncü maçta Brüggeyi 6-0lik galibiyet ile gol manyagi yaptik.

Manu 10 puanla birinci
Diger 3 takimin 4 puani var. Averaj sayesinde ikinci siradayiz ve önümüzde Manu ve Real maçlari var.

Su Manu maçini kayipsiz Atlatsam 3. lük adina çok önemli olacak.

2. lik çok zor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasarayla kariyer açar açmaz direk Cutrone'yi 2 yıllığına kiralayın geri çağrılabilir maddesini de kaldırın 2 sene sonunda değeri 50 m euro falan oluyor zaten baya iş görüyor

giphy.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt