Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 336 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyna bi hala kolaysa oynamayalım yaev

Oyunda bazı buglar mevcut maalesef hala düzelmedi.Mesela ilk başlarken Arjantin ligleri sudan ucuz.Belotti 29 m avro vs...

Bir de yeni bir şey keşfettim Onyekuru ile Arnautovici takaslamıştım.Ama Onyekuru kiralık olduğu için Arnautovicde 1 yıl bende kalacak.Çalışma izni alamadım devre arası Kuru milli takımda oynamaya başladığı için tekrar bi başvurayım dedim yine transfer ücreti kesildi ne saçma şey :D

Oyunda bazı buglar mevcut maalesef hala düzelmedi.Mesela ilk başlarken Arjantin ligleri sudan ucuz.Belotti 29 m avro vs...

Bir de yeni bir şey keşfettim Onyekuru ile Arnautovici takaslamıştım.Ama Onyekuru kiralık olduğu için Arnautovicde 1 yıl bende kalacak.Çalışma izni alamadım devre arası Kuru milli takımda oynamaya başladığı için tekrar bi başvurayım dedim yine transfer ücreti kesildi ne saçma şey :D
bu sene güzel eklentiler vardı lakin cidden olmamış
yani birde çok oynamak istiyorum :(
artık 20 yi bekleyecez gibi

bunlara harbi rakip lazım ya
ne yazdıydın

Actually the issues are not affecting me. What I wanted to say is this:

The sluggishness problems resulted from this game can be overcome through "CPUCores :: Maximize Your FPS" software. A dlc of this software reduces FM 2019's 4 gb ram usage to 1,5-2 gb sometimes fluctuates but if you change the settings from time to time you can play it without facing any problems. I don't have a very good PC yet I can play the game smoothly. I can say I miss FM17's PC friendly-in terms of usage of hardware- structure. Long story short, what FM17 offers in terms of performance can be attained in FM19 only through using an additional software. If an additional software can solve these, so can the developers. I hope they can overcome these problems in the new series.

Kasma sorunlarından ve kullandığım ufak bir eklentinin bu sorunu çözdüğünden bahsettim.Siz nasıl beceremiyorsunuz bu işi dedim :D

azerbaycanlı dadasov diye bi forvet buldum herif tam bi suikast makınası. bu minumum serbest kalma muhabbetı yuzunden yok pahasına chelseaye kaptırdım. tek devre oynadı 18 gol attı transfer dönemı tatıle gideyım dedim son 3 gunu. bı baktım adam yok.

bende bidaha bu tip herıflerle uğrasmadım gönderdım cuneyt tanmanı kuzey afrıkaya oradan kamyonla oyuncu getırdım canavar gıbıler.
buna ek olarak gs den celil atalay ahmet abdusamed recep mustafa bunları 2 sene ıcınde fırsat buldukca takıma kattım afrikalılarla baya anlaştılar düğün salonu gibi suan kulup. yas ortalması 22 23 civarı olmalı
evet nerde kalmıstık

Cm efsanedir Tsigalko ve Nikiferenko ikilisi vardı Belaruslu hey gidi lise yılları bir mahalle oynardık onu al bunu al kağıtlara bile kadro yazardık ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt