Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Aydın Aslan

Taçsız Kral

v8 ile deneyin bakalım alınıyor mu alınamıyor mu :D

Yani burada anlatmak istediğim taktik planlamasını ve o taktiğe göre oyuncu yapısını doğru kurarsan alınır

Aydın Aslan

Taçsız Kral
fm17 oynuyorum ben hala :) bug var oyunda .oyuncu kiraliık listesindeyse değeri 100 milyon bile olsa bedava sayılabilcek rakamlara alınabiliyor...
Alt liglerde ki takımlara bedava bile kiralıyorlar

Ben Norwich kariyeri yapmıştım Alena'nın parasını Barcelona ödüyordu geri çağırma hakkı da yoktu

3 sene öyle yararlanmıştım.Reguilon,Ceballos tarzı yararlanmadıkları adamları da gönderiyorlar öyle bir şey talep etmeden

Ama kulübe göre değişiyor başka kariyerimde para istemişlerdi

Refik Y. AKKÜLAH

Baba Gündüz

v8 ile deneyin bakalım alınıyor mu alınamıyor mu :D

Yani burada anlatmak istediğim taktik planlamasını ve o taktiğe göre oyuncu yapısını doğru kurarsan alınır
olay taktik değil bana göre

sen geleceğin yıldızlarıyla kadroyu doldursan bile en iyi performansını 27-28-29 yaşlarında gösteriyor

o yaşa kadar kadroda tutman da imkansız çünkü oyuncu gitmek istiyor

1 milyar dolar bütçen bile olsa SALAH, MANE, AGUERO gibi adamlar galatasaraya gelmiyorlar

ben bu oyunda bunu anladım

fm19da bu kupayı almak ünsalın dediği gibi save&load ile olur

başka da olmaz

gerçek hayatta bile şansın daha fazla

futbolcu gelmek istemez bu sefer de

gsye ggelen futbolcunun kapasitesi 4 büyük ligin hepsinden zayıf
Kulüp itibarını uzun uğraşlar sonucu yükseltebiliyoruz ama Ligin itibarı tırt. Aha şöyle göstereyim. Pellegri geldi mesela, adam Ballon d'Or kazandı benim takımla. Ama EPL'den veya La Liga'dan teklif alsa mutsuz olacak gitmek istiyorum diye :D

Avrupa_ Kulüpler Liste.png

Avrupa_ Lig ve Kupalar Ligler.png

Aydın Aslan

Taçsız Kral
olay taktik değil bana göre

sen geleceğin yıldızlarıyla kadroyu doldursan bile en iyi performansını 27-28-29 yaşlarında gösteriyor

o yaşa kadar kadroda tutman da imkansız çünkü oyuncu gitmek istiyor

1 milyar dolar bütçen bile olsa SALAH, MANE, AGUERO gibi adamlar galatasaraya gelmiyorlar

ben bu oyunda bunu anladım

fm19da bu kupayı almak ünsalın dediği gibi save&load ile olur

başka da olmaz

gerçek hayatta bile şansın daha fazla
Onla ilgili şöyle bir şey yapabilirsin

Oyuncuyla sözleşme imzalamadan önce talep etmese bile serbest kalma bedeli koy.Gitmek istediğinde sana diyecek beni sal,sende diyeceksin ki sözleşme imzalarken sana fesih bedeli koymuştuk bunun getirmezsen göndermeyeceğim diye

O zaman problem etmiyor basına da konuşursan yabancı kulüp o fesih bedelini verebiliyor

Can Esmer

Tecrübeli Üye
15 senedir oynarım en büyük basarilarim cm 0304 2 kez art arda boca ile libertadores aldim 1 kez de sansa bala psv ile uefa aldım, fm13. Oyunu gercekci oynayanlardanim. Mesela psv kariyerimde genelde hollanda ici genc oyuncu ve iskandinav yetenekler aldim, britanyalilara hic bulasmam o liglerde oynamiyorsam

İbrahim Anıl

Parçalı Üye
Alt liglerde ki takımlara bedava bile kiralıyorlar

Ben Norwich kariyeri yapmıştım Alena'nın parasını Barcelona ödüyordu geri çağırma hakkı da yoktu

3 sene öyle yararlanmıştım.Reguilon,Ceballos tarzı yararlanmadıkları adamları da gönderiyorlar öyle bir şey talep etmeden

Ama kulübe göre değişiyor başka kariyerimde para istemişlerdi
yok demek istediğim o değil.opsiyon olarak çok küçük bir para teklif ediyosun, başta kabul etmiyolar ama ısrar edince 100 milyonluk adama 1 milyon satın alma opsiyonu koydurabiliyosun...

Berk Can

Tecrübeli Üye
Guardiola'nın Barcelona'ya oynattığı tiki taka ve Klopp'un şu anda Liverpool'a oynattığı taktik arasında gidip geliyorum. Sizce FM'de hangisi daha etkili olur?

Semih Ağlar

Şef Gümüş Kıvrım
Gerizekalı wonderkid regen seni adam eden benim, özelliklerin düşükken ısrarla oynatan benim. Bi wolverhampton teklif yaptı diye götün başın ayrı oynadı. Salak fransa liginde her sene ilk 5 içindeyim bu hala büyük kulübe gitmek istiyorum diyor. Salağı sattım wolvera sorsan büyük kulüp epl 16.sı

Üst Alt