Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 366 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üniversiteye başladığım 2008 yılında CM 03-04 ile yeni bir kariyere başlamıştım. Fırsat buldukça devam ettim ve yaklaşık 4 sene boyunca oynadım, tam hatırlamıyorum ama 2076 yada 2086 yılına geldiğimde oyun hata verdi ve artık devam etmedi sanırım en fazla ilerlediği yıl o kadar olabiliyordu yada benim oyun dosyaları bozuldu ancak gerçekten çok güzel zaman geçirmiştim Roma ile efsane sezonlar geçirdim, dünya kupası serüvenleri oldu sanırım İngiltere'nin 3. liginden Chester FC. ile CL şampiyonluğuna kadar uzanan çok uzun bir yolculuğumuz oldu.

İngiltere liginde 2050'li yıllarda Alex Lee isminde bir adamı transfer etmiştim, oynayanlar iyi bilir CM 03-04 oyununda çok ilginç oyuncuların çıkabiliyor; oyunun hilesi gibi inanılmaz istatistiklere ulaşabiliyorlar. Alex Lee'de böyle bir adama dönüştü bir sezonda 80 gollü istatistiklerine ulaşıyordu, onun sayesinde çok kupa kazandım sonrasında Chris Harvey isminde bir oyuncu keşfetmiştim amc pozisyonunda her maç goller atan çılgın bir adamdı en nihayetinde her güzel şey gibi bu oyununda bir sonu geldi ve bıraktım. Aradan geçen 8-9 sene sonra geçenlerde eski bir hard diskime göz attım ve oyunu ve save dosyalarını gördüm ve oyunu açtım, eski kadroyu, başarıları, kupa geçmişlerini görünce gerçekten duygulandım zaman çok çabuk akıp geçiyor o zamanlar vize final koşturmalarından fırsat buldukça oyun oynamaya fırsat ararken şimdilerde işten güçten günlük streslerden uykuya ayıracak zamanı zor buluyoruz..

Yıllarca oynadım oynamamak için cebelleşiyorum. Bu oyuna başlarsam tekrar hanım beni boşayabilir. 2 sıpa zaten vaktimi alıyor :)

Yeni Fm eskisi kadar akıcı değil 300+ saatim var 2 kariyer anca yapabildim onlarda 3.senelerde felan yarım bıraktım hep

Gerçi ben bütün liglerin istatistiklerini felan açıyorum oyun kurmadan önce onla ilgisi olabilir.Kim ne yapıyor sezon içerisinde bakmak hoşuma gidiyor

Kariyer sezonlarımdan biri oldu. 17 Mart'ta 31. hafta itibariyle Premier Lig şampiyonu olduk. Rakipler de nal topladı ama 26g 5b ile geldik buraya kadar. (M.City lig sıralamasına dikkat :asd:)

Onat Can Sağıroğlu_  Gelen Kutusu-2.png

İngiltere Premier Lig_ Genel Bakış Turlar.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt