Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 381 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fm 2019 stokela başladım transferler de güzel ama gol sorunu yaşıyorum 4-1-2-2(kanat oyuncuları) 1 şeklinde klasik dizilim ve kontrollü oyunu kullanıyorum.. Var mı işe yarayacak taktik? Yıllardır oynarım fm ama taktik-coach kısımlarını genelde gözardı ediyorum bu sefer yemedi sırf transferle olmuyor..
Taktik ekraninda oyunculari gorebilsem bi seyler söyleyebilirim belki fm üstadı olarak

heerenveen ile 2. sezona başlarken Ajax'ın hocası ten hag hollanda menajeri oldu. profilime gireyim dedim baktım ajax tarafından izleniyor muşum. Ajax sanırım benle masaya oturacak, gerçekçi olması açısından ajax'ın teklifini değerlendirmeyi düşünüyorum. en azından bi konusuruz alırlarsa giderim, gitmeden heerenveen'e ihtiyacı olan topcuları alıp, personelleri tamamlayıp giderim

heerenveen ile 2. sezona başlarken Ajax'ın hocası ten hag hollanda menajeri oldu. profilime gireyim dedim baktım ajax tarafından izleniyor muşum. Ajax sanırım benle masaya oturacak, gerçekçi olması açısından ajax'ın teklifini değerlendirmeyi düşünüyorum. en azından bi konusuruz alırlarsa giderim, gitmeden heerenveen'e ihtiyacı olan topcuları alıp, personelleri tamamlayıp giderim
gel dediler geldik
git dediler gittik

toplantıda mal mal konustu bu ajaxın baskanı, adam beni istiyo sordugu soru bizi niye istiyon ne çakallık peşindesin? çıldırdım orda zor sakinleştirdiler gelen soruların hepsine onları küçük görücü yanıtlar verdim :D keşke psv istese beni o salaklar da 6. bitirdiler ligi . de boeri dağıtacam bu sene heerenveen kindir!!!
Adsız.jpg

image-7-for-mark-zuckerberg-leaked-facebook-pictures-gallery-487045761.jpg

mustafa kapı sezon sonu bedava takımdan ayrılmak istiyo yani sözleşme imzalamıyo ikna etmenin bi yolu var mı yoksa bi takıma satıp geri alma bedeliyle geri mi alsam

hem de lpoola :-(
1585616539466.png

1585616581461.png
Aslında baya iyi getirdim de Barcelona kadro rotasyonumun içine etti devre arası transfer döneminde.
En iyi 2 oyuncuma (Sergio Gomez , Kristoffer Ajer) serbest kalma maddeleriyle operasyon çekti şerrolar yerlerini dolduramadım.
Uefa ile yetindik :D
Bu arada saçma bi şekilde Katar'daki dünya kupası sonrası Uefa 2. tur maçım tek maç olarak oynandı. Bi tür bug mı oldu yoksa gerçekte de böyle mi olacak bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt