Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 332 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b57f8944d6c0255f19cd61b9b1dfc644.jpg
kasımpaşa bielsayı getirdi . Sivasta hiddinki premier lige döndü süper lig

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forvetlerin cok gol atacagı sisteminiz nedir ? Ben gegenpress oynatıyorum ilk sezonda diagne 51 maçta 32 gol attı normalmi ?

Beyler neredeyse her maç 25 şut çekip 1-0 1-1 2-1 maç bitiriyorum bu ne böyle var mı bi çaresi? Antremanda gol çalışması falan mı yaptırmalıyım?

Dostlar editoru iyi olan bir arkadas varsa CHAIRMAN GAME mi tertip etsek STSL ne dersiniz hea?

Chairman Game'in ne oldugunu bilmeyenler icin: fm-base tarzi forumlarda sikca oynanan, herkesin ayni ligden bir takim alip transfer talimatlari verdigi, gerekirse hoca yollayip aldigi oyundur

Duzenleyene cok is dusuyor

eef21dba216400231c192fd8c80d93e4.jpg
önceki kayıtlı oyunumdan bir kare efsane n.foresti premier lige cıkarıp bu kadroyu kurdum ve tothenam deplasmanında zafer ,maç sonu mourinhonun sus işaretini yapıyordum pc başında :)

Son düzenleme:
Yok kendi taktiğimle oynuyorum daha sonra oyunun taktikleriyle de denedim yine aynı. Bi acayiplik var oyunda.

Şuan ben gegenpress oynuyorum takım 29 maçlık nagmağlup gidiyor Galatasarayla ligde cok gol buluyorum örnegin lanis hagi , 13 golle , forvette janssen ( tothenamlı ) 28 golde . Trezege keza 11 gol 9 asist , maçlarda 4 0 , 3 0 farklı sonullarla gidiyor her maç 15 şuttan düşmüyor takım şamp liginde 2. Sezonunda yarı finalde barcaya elendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt