Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 333 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
plymouthda sky bet 2da sampiyon oldum

futbolcularimin hepsinin 1 yil sozlesmesi varmis ve tum oyunculari serbest biraktim (2-3 oyuncu haric)

3 milyon transfer butcem 2 milyon maas butcem vardi

18 tane bonservisi elinde ve championship kalitesinde oyuncu aldim..5 tane de o seviyelerde oyuncu kiraladim ve skybet 1dayim

iyi basladim 3.yum ligte

18 transferime de 2 yillik imzalattim

championshipe cikarsam bu futbolcularla ust siralari hedefleyip sozlesmeleri bitince serbest birakicam ve premier lige cikmak icin buyuk bir ordu kuracagim kendime

serbest, kiralik ve transfer listesindeki iyi oyuncularla preimer lige cikip orda tutunacagim

nefis kadro planlamasiyla gidiyorum

skybet2da ilk sezonum icimi baymisti ama oyunun zevki simdi cikmaya basladi

plymouthda sky bet 2da sampiyon oldum

futbolcularimin hepsinin 1 yil sozlesmesi varmis ve tum oyunculari serbest biraktim (2-3 oyuncu haric)

3 milyon transfer butcem 2 milyon maas butcem vardi

18 tane bonservisi elinde ve championship kalitesinde oyuncu aldim..5 tane de o seviyelerde oyuncu kiraladim ve skybet 1dayim

iyi basladim 3.yum ligte

18 transferime de 2 yillik imzalattim

championshipe cikarsam bu futbolcularla ust siralari hedefleyip sozlesmeleri bitince serbest birakicam ve premier lige cikmak icin buyuk bir ordu kuracagim kendime

serbest, kiralik ve transfer listesindeki iyi oyuncularla preimer lige cikip orda tutunacagim

nefis kadro planlamasiyla gidiyorum

skybet2da ilk sezonum icimi baymisti ama oyunun zevki simdi cikmaya basladi
fmyi bırak artık lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt