Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

v8 ile deneyin bakalım alınıyor mu alınamıyor mu :D

Yani burada anlatmak istediğim taktik planlamasını ve o taktiğe göre oyuncu yapısını doğru kurarsan alınır

fm17 oynuyorum ben hala :) bug var oyunda .oyuncu kiraliık listesindeyse değeri 100 milyon bile olsa bedava sayılabilcek rakamlara alınabiliyor...

Alt liglerde ki takımlara bedava bile kiralıyorlar

Ben Norwich kariyeri yapmıştım Alena'nın parasını Barcelona ödüyordu geri çağırma hakkı da yoktu

3 sene öyle yararlanmıştım.Reguilon,Ceballos tarzı yararlanmadıkları adamları da gönderiyorlar öyle bir şey talep etmeden

Ama kulübe göre değişiyor başka kariyerimde para istemişlerdi

v8 ile deneyin bakalım alınıyor mu alınamıyor mu :D

Yani burada anlatmak istediğim taktik planlamasını ve o taktiğe göre oyuncu yapısını doğru kurarsan alınır
olay taktik değil bana göre

sen geleceğin yıldızlarıyla kadroyu doldursan bile en iyi performansını 27-28-29 yaşlarında gösteriyor

o yaşa kadar kadroda tutman da imkansız çünkü oyuncu gitmek istiyor

1 milyar dolar bütçen bile olsa SALAH, MANE, AGUERO gibi adamlar galatasaraya gelmiyorlar

ben bu oyunda bunu anladım

fm19da bu kupayı almak ünsalın dediği gibi save&load ile olur

başka da olmaz

gerçek hayatta bile şansın daha fazla

olay taktik değil bana göre

sen geleceğin yıldızlarıyla kadroyu doldursan bile en iyi performansını 27-28-29 yaşlarında gösteriyor

o yaşa kadar kadroda tutman da imkansız çünkü oyuncu gitmek istiyor

1 milyar dolar bütçen bile olsa SALAH, MANE, AGUERO gibi adamlar galatasaraya gelmiyorlar

ben bu oyunda bunu anladım

fm19da bu kupayı almak ünsalın dediği gibi save&load ile olur

başka da olmaz

gerçek hayatta bile şansın daha fazla

Onla ilgili şöyle bir şey yapabilirsin

Oyuncuyla sözleşme imzalamadan önce talep etmese bile serbest kalma bedeli koy.Gitmek istediğinde sana diyecek beni sal,sende diyeceksin ki sözleşme imzalarken sana fesih bedeli koymuştuk bunun getirmezsen göndermeyeceğim diye

O zaman problem etmiyor basına da konuşursan yabancı kulüp o fesih bedelini verebiliyor

15 senedir oynarım en büyük basarilarim cm 0304 2 kez art arda boca ile libertadores aldim 1 kez de sansa bala psv ile uefa aldım, fm13. Oyunu gercekci oynayanlardanim. Mesela psv kariyerimde genelde hollanda ici genc oyuncu ve iskandinav yetenekler aldim, britanyalilara hic bulasmam o liglerde oynamiyorsam

Alt liglerde ki takımlara bedava bile kiralıyorlar

Ben Norwich kariyeri yapmıştım Alena'nın parasını Barcelona ödüyordu geri çağırma hakkı da yoktu

3 sene öyle yararlanmıştım.Reguilon,Ceballos tarzı yararlanmadıkları adamları da gönderiyorlar öyle bir şey talep etmeden

Ama kulübe göre değişiyor başka kariyerimde para istemişlerdi
yok demek istediğim o değil.opsiyon olarak çok küçük bir para teklif ediyosun, başta kabul etmiyolar ama ısrar edince 100 milyonluk adama 1 milyon satın alma opsiyonu koydurabiliyosun...

Guardiola'nın Barcelona'ya oynattığı tiki taka ve Klopp'un şu anda Liverpool'a oynattığı taktik arasında gidip geliyorum. Sizce FM'de hangisi daha etkili olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt