Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 365 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç oynamadım. Zaman kaybı bir işe benziyor. Yani basında oturduğun vakit saatlerini yiyecek türden bir oyun ki bu tür oyunlardan uzak durmak gerekir aile ve meslek sahibi olan kişi olarak :)

Hiç oynamadım. Zaman kaybı bir işe benziyor. Yani basında oturduğun vakit saatlerini yiyecek türden bir oyun ki bu tür oyunlardan uzak durmak gerekir aile ve meslek sahibi olan kişi olarak :)
reis oynayan herkes işsiz ve sokak çocuğu değil zaten yav. basına oturup hadi hepsını oynıyım hemen bıtsın dıyecek bı oyunda değil. günlere yayarsın parça parça oynarsın zevki öyle cıkar bunun. ha şu var şu maçıda oynıyım uyucam ulan transfer dönemi geldi şu dönem bitsin hemen yatıcam gibi durumlar sıkılıkla olup kendını kandırdığın anlar oluyor maalsef

Guardiola'nın Barcelona'ya oynattığı tiki taka ve Klopp'un şu anda Liverpool'a oynattığı taktik arasında gidip geliyorum. Sizce FM'de hangisi daha etkili olur?
Kloop daha çok iş görüyor ama takıma ve oyuncu özelliklerine göre değişir. Tiki taka için kaliteli oyunculara daha çok ihtiyaç var. Pas-takim oyunu-vizyon konusundan. Gegenpress ise 2 bacağı olsun biraz da çalışkanlık olsun yetiyor :D en azından herhangi bir takımı en geç 2 sene içinde şampiyon yapıyorum ben

reis oynayan herkes işsiz ve sokak çocuğu değil zaten yav. basına oturup hadi hepsını oynıyım hemen bıtsın dıyecek bı oyunda değil. günlere yayarsın parça parça oynarsın zevki öyle cıkar bunun. ha şu var şu maçıda oynıyım uyucam ulan transfer dönemi geldi şu dönem bitsin hemen yatıcam gibi durumlar sıkılıkla olup kendını kandırdığın anlar oluyor maalsef
Ve işte o belirttiğin son paragrafta konudan korktuğum için tehlikeli benim için :) ilgimi çeken bir konuya oturup daldığım vakit saati unutuyorum maalesef.

Gsc gibi :)

En son the Witcher 3 de bu tür sorunu yaşamıştım mesela ki o oyunun Allah'tan sonu vardı. Bunda kim bilir hangi yılda bitiyor kariyer.

Ve işte o belirttiğin son paragrafta konudan korktuğum için tehlikeli benim için :) ilgimi çeken bir konuya oturup daldığım vakit saati unutuyorum maalesef.

Gsc gibi :)

En son the Witcher 3 de bu tür sorunu yaşamıştım mesela ki o oyunun Allah'tan sonu vardı. Bunda kim bilir hangi yılda bitiyor kariyer.
Bitmiyor başkan sen ne zaman sıkılırsan o zamana kadar devam :D

Werder Bremen basindaki 21. Sezonum itibariyle *12 Bundesliga, 5 Pokal, 8 Alman Super kupasi, 8 CL, 1 EL, 8 Avrupa Super kupasi toplamda 42 kupa kazandim. (Ilk 3 sene hic bir sey kazanamadim). Ligi iki kez son hafta kaybettik. Bir suru de final macini.
*100 kusur milyonluk klubun degerini 4 milyara cikardim.
*40 bin stadyumu 100 binin ustune cikardim.
*Ikinci sezonumda Kruse'yi dehlemistim. Fenere gelmeden once. 😁
*Ilk on seneden sonra sadece altyapi ve free agent alip yetistiriyorum. 23 yasindan buyuk kimseyi almiyorum. Cok ozel bir iki topcu haric 30 yasina gelen Kim varsa hepsini satiyorum. Her sezon mutlaka bir Turk oyuncu kadroda bulunduruyorum. Bugune kadar sadece 4 topcuya 300 binin ustunde haftalik verdim. Her gecen sene yas ortalamasini biraz daha dusuruyorum.
*Yetsitirdigim oyuncular Bundesliga'nin top listelerinde yer aliyor. Bana da hep gol atiyorlar. Bayern'de bu sene 5 eski oyuncum var mesela.
*En guzel galibiyetim 8 gollu Bayern deplasmaniydi. Dortmund be Frankfurt'a da 8 atmisligim var.
*Gecen sezon Bundesliga sampiyonu oldum ama SL, Pokal ve Alman Super kupasinin hepsini 2-1, 2-1 ve 3-2'lik skorlarla Schalke'ye kaybettim.

'20 versiyonu cikinca yeni bir takimla yeniden basliyacagim.

Werder Bremen basindaki 21. Sezonum itibariyle *12 Bundesliga, 5 Pokal, 8 Alman Super kupasi, 8 CL, 1 EL, 8 Avrupa Super kupasi toplamda 42 kupa kazandim. (Ilk 3 sene hic bir sey kazanamadim). Ligi iki kez son hafta kaybettik. Bir suru de final macini.
*100 kusur milyonluk klubun degerini 4 milyara cikardim.
*40 bin stadyumu 100 binin ustune cikardim.
*Ikinci sezonumda Kruse'yi dehlemistim. Fenere gelmeden once.
*Ilk on seneden sonra sadece altyapi ve free agent alip yetistiriyorum. 23 yasindan buyuk kimseyi almiyorum. Cok ozel bir iki topcu haric 30 yasina gelen Kim varsa hepsini satiyorum. Her sezon mutlaka bir Turk oyuncu kadroda bulunduruyorum. Bugune kadar sadece 4 topcuya 300 binin ustunde haftalik verdim. Her gecen sene yas ortalamasini biraz daha dusuruyorum.
*Yetsitirdigim oyuncular Bundesliga'nin top listelerinde yer aliyor. Bana da hep gol atiyorlar. Bayern'de bu sene 5 eski oyuncum var mesela.
*En guzel galibiyetim 8 gollu Bayern deplasmaniydi. Dortmund be Frankfurt'a da 8 atmisligim var.
*Gecen sezon Bundesliga sampiyonu oldum ama SL, Pokal ve Alman Super kupasinin hepsini 2-1, 2-1 ve 3-2'lik skorlarla Schalke'ye kaybettim.

'20 versiyonu cikinca yeni bir takimla yeniden basliyacagim.
21.sezon mu vay anasını satayım helal olsun peygamber sabrı

fm 19da en uzun ve başarılı kariyerim 5 sezondu 4 sezonu Galatasaray 4 sezon trde alınacak tüm kupaları aldım avrupa liginde final oynadım ama clde en iyi çeyrek finalim var ffp bitti real madrid zor durumda diye 1 sezon onları çalıştırdım düzlüğe çıkardım kulüpsüz 1 sezon geçirip emekli oldum

yıl 2021 bitti

98 puanla ligi bitirdik

2 beraberlik var sadece

forvetim vizeu 31 maç 26 gol, gol kralı oldu

gol krallığında 2. kişi 10 numaram rafinha 13 gol (11 asist ile asist kralı)

3. kişi yine galatasaraydan patrick roberts 12 gol

BEN SİZİ İSTİYOR MUYUM BAKALIM

barca.png

14 sezonluk Galatasaray macerasından sonra Liverpool'a geçtim. Arada Brezilya'nın hocası kovuldu. Oraya başvurdum, onlar da çağırdı. EPL, CL ve Dünya Kupası hedefiyle yola çıkıyoruz.

Onat Can Sağıroğlu_ Profilim Profil.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt