Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0000387_fm-2020-cikis-tarihi_600.jpeg

Football Manager (kısaca FM), Sports Interactive tarafından geliştirilen, SEGA tarafından yayınlanan bir futbol menajerliği simülasyon oyunudur.

2004 yılında Sports Interactive`in dağıtıcı Eidos Interactive`den ayrılmasıyla Championship Manager isim hakkını kaybeden SI seriye Football Manager ismiyle devam etme kararı almıştır.

ABD ve Kanada`da oyun Worldwide Soccer Manager adı altında satılmaktadır. Bu isim oyunun şimdiki dağıtıcısı SEGA`nın artık Sega Saturn için gelişimini durdurduğu Worldwide Soccer oyununa da gönderme yapmaktadır.

Daha önceki oyunlarda yer almayan Cebelitarık millî futbol takımı da oyuna eklenmiştir.

Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Daha oyunu kurmadım , Fm 12 bi zaman sonra çok sıkmıştı inşallah 13 de böyle bişey yaşamam .

Fm 2013 icin ilk kariyerime schalke ile baslayayim bakalim.. :)

Galatasaray'da ki 3. sezondayım , Antalyasporla deplasmanda olan maçımda kafayı yemek üzereydim.3-0 geriye düştüm.Maçı değiştirmek için değişiklikler yaptım ve maçı 3-2 ye getirdim , 5 tane golüm ofsayt,faul vb. iptal edildi.Son dakikada kurtarıcı olarak 17 yaşında alt yapıdan regen oyuncu soktum ve 90+6'da bu oyuncuya yapılan hareketten penaltı kazandım.2,5 sezon boyunca hiç penaltı kaçırmamış Selçuk İnan penaltıyı kaçırdı :eek:

Sanırım FM oynarken en çok çıldırdığım maç olarak hatırlıycam bu maçı :eek:

Galatasaray'da 6. sezonun başındayım, geçen sezon yaz transferinde Hazard ile (47 milyon pound), bu yaz ise Mesut ile (58 milyon pound) forma satışını patlattım. :tiphat: Bu kadar parayı nerden buldun diyecek olursanız Avrupa'da istikrar sayesinde (sadece kupa kaldırmak değil, çeyrek final, yarı final vs). 5 sezonda 2 kez Şampiyonrlar Ligi'ni, 4 kez Süper Lig'i kazandım. Ayrıca bazı oyuncuları zamanında uygun fiyatlara alıp iki katına satmak da oldukça kâr ettirdi.

O9cCd.jpg

indirdim oyunu kurulumda falan bi sorun çıkmadı hiç simgeye tıkladığımda açılmıyor oyun hata falan da vermiyor. niye böyle oldu leaaa

indirdim oyunu kurulumda falan bi sorun çıkmadı hiç simgeye tıkladığımda açılmıyor oyun hata falan da vermiyor. niye böyle oldu leaaa

program files/seganin icindeki STEAM_APi.DLL , STEAMCLIent.DLL nin isimleri dogru mu onu kontrol et. bi de o malum dosyayi da seganin icine atman lazim

Kariyer açarken Rusya ligini görünür olarak seçtiğimde oyun yüklenirken hata verip atıyor hep sebebi nedir bunun ? ( Oyun orjinal değil :D )

crash dumps bu sene hayli fazla olacak gibi orjinal olmayan oyunlarda. bayagi sikayet var orjinal alanlarda da

Oyunda ne değişiklik olmuş diye merak edip açtım. Wolvesu seçip kariyere başladım. Normal posta kutusunda bir habere tıkladığımda hiçbir hata kod ve mesajı vermeden direk oyun kapandı :D

Oha dedim bir anda bir dahada açmadım.

Beta'da birkaç defa olmuştu ancak full sürümde hiç crash dumps yaşamadım. Kullanılan bazı yamalardan ötürü çakışmalar vs olabilir.

Şu an kendimi çok zor tutuyorum oynamamak için.Oyunu açarsam tüm yılımı yiyebilirim.Yazı beklemeliyim.:sad007:

Buraya kariyer yaptığımda yazarım.Rezerve.

logo paketi : ✔

yuz paketi: ✔

forma paketi: ( stsl ve bundesliga haric) ✔

oyun hazir durumda. :)

schalke ile actim kariyer. 500 bin euro transfer butcesi :eek: gecen sene de 0 di..

crash dumpsin az oldugu bir kariyer olur umarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt