Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor


924.jpg
CNN Türk demin bunu açıkladı. Forlan zaten Beşiktaş'ın oldu. Tottenham'a gitmiyor. Kaka ve Maicon ile Beşiktaş ciddi ciddi görüşüyor dediler.
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.Resimden de anlasılacagı gibi herkes Ertem Senere bi-sü-ki-vü demis.
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.Önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş´ta transfer dedikoduları bitmek bilmiyor.CNN Türk´te yayınlanan Çift Kale isimli programda ünlü spiker Ertem Şener, Beşiktaş ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.Ertem Şener yaptığı açıklamada Beşiktaş´ın Hamit Altıntop ile yüzde 70 oranında, Inter´in yıldız oyuncusu Maicon´la da yüzde 90 oranında anlaştığını ileri sürdü.Öte yandan Ertem Şener, Beşiktaş´ın Real Madrid´te teknik direktör Mourinho ile sorun yaşayan Kaka için devreye girdiğini ve anlaşma zemini aradığını belirtti.
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.Alsa ne olacak ? Artık futbolda takım olamazsan başarı hiçbir zaman gelmez.
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.FAzla gülmeyin arkadaşlar Antudan çok kişi var taksimde çıplak koşacağım , cinsiyet değiştireceğim diyenler... sizde o duruma düşmeyin derim :))))))
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.ertem şener bjk lilerde inanacak bizim yıldızımız var diyecek :sad007:
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.FAzla gülmeyin arkadaşlar Antudan çok kişi var taksimde çıplak koşacağım , cinsiyet değiştireceğim diyenler... sizde o duruma düşmeyin derim :))))))alamazsan sen napcan aslan?ıstedıgıne gırerrım ıddaaya ben burdayım hacı .banka hesapları dahıl forum moderatoru sahıtlıgınde ıddaa ya gırelım mı?
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.-----------Cenk------------

Maicon-Ersan-Toraman-ismail

--------Necip-Ernst-------

-----------Kaka------------

Quaresma-------------Simao

------------Forlan---------

Böyle kadro oluyor :)
 
Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.ulan neremle gülsem acaba :asd: lan hadi forlan neyse kaka ile maicon nedir ya :asd:
 
Üst Alt