Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

Ben gelecekler demedim kardeşim , zamanında antudan birsürü herif rezil oldu.Bu isimlerin hepsiyle görüşülüyor,gelirse dünyanın sonumu olacak?Neden böyle iddaalısınızki.Gelebilirde gelmeyebilirde...Hamit Forlan Maicon gelirde kaka gelmesse niye gelmedimi derim? ya da dalgamı gecerim... sacma yorumlar ypmaya gerek yok diyorum...Kesin olan bişey var geldi denilemez ama ilgileniliyor...

FAzla gülmeyin arkadaşlar Antudan çok kişi var taksimde çıplak koşacağım , cinsiyet değiştireceğim diyenler... sizde o duruma düşmeyin derim :))))))

O durumlar Quaresma,Guti,Elano gibi futbolcular için geçerlidir.Ama "KAKA" ve "MAICON" için geçerli değildir.Bilmem anlatabildim mi...

tamam maicon gelirsede koşarız kaka nızı geçtik :asd:

kim kime gösterir o belli olmaz karga

Ben gelecekler demedim kardeşim , zamanında antudan birsürü herif rezil oldu.Bu isimlerin hepsiyle görüşülüyor,gelirse dünyanın sonumu olacak?Neden böyle iddaalısınızki.Gelebilirde gelmeyebilirde...Hamit Forlan Maicon gelirde kaka gelmesse niye gelmedimi derim? ya da dalgamı gecerim... sacma yorumlar ypmaya gerek yok diyorum...Kesin olan bişey var geldi denilemez ama ilgileniliyor...

ahahhahahahah :asd: la bu bjklılar harbiden komik adam vesselam

Y.Demirören ; Her beşiktaşlı, İpragaz tüpe geçsin, biz kakayı alırız.

Robinho olayından bile beter bu,adamlar 1 aydır geldi gelecek diyorlardı,robinho 1 kez bile görüşmedim dedi.Şaka gibi habere bak ahahahhaha

Kesin olan bişey var TR kupası alınmazsa forlan bile gelmez.

Bir kac ay once fransanin FC Borne takimi messiye talipti... President suspended over village team bid for Barcelona's Lionel Messi | Football | guardian.co.uk

Maicon gelirde mi? Şaka dimi bu dediğin?

Bunlara bu istihbarati veren, bu yalani söyliyen, progrmami izlerken bi tarafiyla gülüyodur.

Bukadar da olmaz arkadasn, Türkiye`de habercilik yerlerde resmen yerlerde. Rezil rüsva etmeyin insani.

RTÜRK den bir hamle bekliyorum bu ise.

İsimlere bile gülüyorsunuz ne diyeyim... Aldık gelecek demiyorum burada... ilgileniliyor dedik..Neyse uzatmayalım zaman herşeyi gösterir

ilgilen ilgilen :D birtane fransız 3lig takımıda messiye teklif sunmuştu esprisine. ondan hiçbir farkı tok durumunuzun :asd:

Maicon gelirde mi? Şaka dimi bu dediğin?

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

hay allahım,kardesim senin hiç pyasayla alakan yok.madrid verdi 25 mılyon satmadılar.kapıda beklıyorlar .

yeter be arkadasım ınanmyın bu masallara artık

Üst Alt