Forlan: "Dani Alves, Neymar'ın fahişesi gibi davranıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan: "Dani Alves, Neymar'ın fahişesi gibi davranıyor"

1-1505803613_2780b-640_mynetcrop_w-600_h-400.jpg

PSG-Lyon maçında yaşanan penaltı krizi hakkında konuşan Diego Forlan, vatandaşı Edinson Cavani'ye destek çıktı. Neymar ve Dani Alves'e ise ağır sözlerle yüklendi.

Paris Saint-Germain maçında Neymar ile Cavani arasında çıkan krizin yankıları sürüyor.

Penaltı pozisyonunda Cavani ile Neymar'ın tartışması hakkında Uruguaylı eski futbolcu Diego Forlan da açıklamalarda bulundu.

"MESSI'YE YAPAMAZDI"
Vatandaşı Cavani'ye destek veren Forlan, "Cavani saygı görmeyi hak ediyor. Yıllardır PSG'de gol atıyor ve penaltıları kullanıyor. Neymar, bunu Messi'ye yapamazdı" ifadelerini kullandı.

ALVES'E ÇOK SERT ELEŞTİRİ
Dani Alves'in Cavani'den topu alıp Neymar'a vermesini sert bir dille eleştiren Diego Forlan, "Neymar ile Cavani arasında bir sorun var. Bütün takım bunun farkında. Mantıksız olan şey Dani Alves'in yaptığı şey. Cavani'ye topu vermiyor ancak sanki Neymar'ın hayat kadınıymış gibi ona veriyor" şeklinde konuştu.

Dani Alves hayat kadınıymış gibi... - Fransa Haberleri - Spor Mynet

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Fahişeler bu kadar kollamaz adamı yalnız yanlış benzetme olmuş. Başka bir şey söylemesi lazımdı hayvan ismi gibi mesela.

Keşke bende Psg de oynasaydım..

Bende topu Neymardan alıp, Cavaniye verirdim.. Hemde forma ile siler iyice parlatırdım..

Çünkü uruguaylılar parlak severler..

oooooooo futbol sahalarında ender görebildiğimiz gelişine müthiş volelerden birini çakmış Forlan!

Alvesin karaciğerinde patlamış vuruşu! :) :hat:

Bir futbolcuda, öncelikle karakter olmalı. Karakteri zayıfsa, ne olursa olsun, o adamdan uzak durmak gerekir.

Neymar, futbol dünyasının, yetenekli ama karaktersiz oyuncularından biridir. Barcelona'ya karşı sergilemiş olduğu tutum da bunun kanıtıdır.

Üst Alt