Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi


Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes'in Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.
 
Cevap: Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi KAP'a bildirdik.Ujfa hariç iyi transferler. Ujfa da fena değil ama daha genç bir stoper alınabilirdi.
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiUçan adam Sabri mode on!
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiAli Dürüst Petre ve Bratu transferlerinde de ilgimiz yok demiş 2-3 saat sonra adamlar uçaktan inmiş.
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiJose Antonio Reyes diyorum başka birşey demiyorum :)Ujfalusi, tecrübesi ve savaşçı kişiliğiyle çok katkı sağlayacaktır.Forlan, kariyeri tartışılmaz iyi bir futbolcu yalnız ben kişisel görüşüm olarak Forlan'ı sevmiyordum, gelmesinede pek sevinemedim ama artık sevicem nasıl olsa artık Galatasaraylı ;)
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildibiz büyük takımız.şimdiye kadar alınan 2-3 liralık adamlar bizim kapasitemize uygun degildi.zaman gelince 35 m.euroyu bir futbolcuya da verebilecegiz insallah.ben fazla diyen arkadaşların art niyetli olduklarını düşünüyorum.çatlayın lan!50 de veririz 100 de!arkama yaslanıp rahat rahat maç izliycem.2-3 kuruşluk takım görmek isteyen bursasporu izlesin.
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiBaşkan sen ne yaptın ya atletico madrid'i almış gelmişsin :D:D:D
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiKAP'a bildirilince kesin geliyorlar mı ki?
 
Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya BildirildiOha ulan oha..

BJK sadece Forlan haberiyle çıktıgında ne kadar şaşırmıştım.

Adam bindi uçağa akşamında aldı geldi.
 
Üst Alt