Forma Bedenleri Tükenmiş ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Bedenleri Tükenmiş ?

Cevap: Forma Bedenleri Tükenmiş ?

Benim bildiğim 2. part 3. part diye üretiliyor formalar ama diğer sweatler felan üretilmiyor galiba .

Arkadaşlar Forma Bedenleri Bitince Tekrar Üretilmiyormu GS Store'da ?

Örneğin Siyah Formanın "Siyah - L ve Siyah - M " Bedenleri Kalmamış.

Store'de Ürünler Tükendikçe Sürekli Üretiliyor Diye Biliyorum.

Şimdi Ben Siyah Forma L Beden Almak İstesem Alamıyacakmıyım Yani ? Aynı Şey Parçalı Forma 2XL Bedeni İçinde Geçerli ?

Açıklarmısınız Lütfen :confused:

476592Â*GSÂ*SSÂ*AWAYÂ*JERSEYÂ*SÄ°YAH - Nike Formalar / Futbol Formaları - Gsstore.Org

Evet.

Alırsın raad ol.

Evet Sweatler'in Üretilmediğini Biliyorum Ama Forma Bambaşka Birşey Diye Düşünmüştüm.

Hem "Yeni Formanızı Alın" Diyip Satılmasını İstiyorlar. Hemde Belli Bir Satış Sonrası Üretilmiyor Gerçekten Saçmalık :confused:

Metro City'de ki görevli 1 hafta sonra yenileri cıkar dedi.

Nike mağzasındaki görevlide 2 haftaya kadar cıkar dedi.

Capitol'e gittim bugün.Biletix'den bilet aldıkdan sonra.Forma alacaktım.Yok kalmamış.Forma almak için oradan Ümraniye'ye geçtim.2 adet kalmıştı şansıma.Siyah formamı aldım.:)

Vakit Geçmeden Parçalı Formamızı Alalım Hemen, Yoksa Kalmıyacak :)

Birde Galatasaray Forması Bütün Nike Şubelerinde Satılacak mı Acaba Kesin Bir Bilgisi Olan var mı ?

tekrar üretilmemesi gibi bişey olacağını hiç sanmıyorum. çok saçma olur yani. ayrıca bi sezonun sonuna kadar formalar satışta olduğuna göre demek ki tükendikçe yeniden üretiliyor. tamam aynştayn mode off. :D

Yav bu beden konusunda çok yetersiz bizim store.. Gsstore'nin resmi sitesine girdim "M" beden hiç birsey bulamadim yav, gittim iki üç tane S beden birseyler aldim, büyük ihtimal küçük gelecek:(

yarın forma geliyor, xl bulamazsam o nike mağazasında olay çıkarırım.

Bizim Casual ürünler Nike mağazalarına gelmiş midir?

Ben tatilden döndüğümden beri yaklaşık 4-5 gündür evden zaruri ihtiyaçlarım hariç çıkmadım da, hiç bakamadım.

Yarın gidip almak istiyorum forma falan.

Bence internet alışveriş platformundan almayın. İmkanınız varsa gidip kendiniz alın. 2 ay oldu, benim hala siparişim gelmedi. Temin etmeye çalışıyorlarmış. Olmayan ürünü neden "var" olarak gösterirler ki? :ays:

Aldığım ürün bütün uyarılarıma rağmen hala var olarak gösteriliyor. Bu GsStore internet platformundaki alışverişim ilk ve son oldu zaten..

Uygun Beden Bitmeden Almak Lazım. Yarın veya Cuma Gidip XL Parçalı Alayım Storeden :animation:

İnternetten alma zorunluluğu mu var? Store'lerde çok rahat beden bulabilirsin. Yok oralarda da kalmadı ise, 1 ay içinde yeni bedenler çıkar.

Ben ne kadar ürün almaya gidip bedenim kalmadığı için alamadım... GS Store'dan almak istiyorum bana göre beden kalmamış... Nasıl kalmaz abi... En çok satan beden nedir? S ve M... Bu bedenlerden çokça üretmek gerekmez mi? Ben stratejiyi anlayamadım... Sırf katkı vermek için de M yerine XXXXXXL mi alacam :)

Üst Alt