Forma Bedenleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Bedenleri

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Galatasaray'ımızın formalarından orjinal almak istiyorum. Malesef bulunduğum yerde gsstore yok. Bu nedenle internet sitesinden alıcam. Yanlız bir sorun var. Beden olarak Large mı yoksa Xlarge mı bana uyar bilmiyorum. Eskiden bedenler cm olarak veriliyordu. Boy en şeklinde şimdi siteden kaldırılmış sanırım. Bu bilgileri cm cinsinden yada elinde olan varmı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. ;)

Cevap: Forma Bedenleri

naamloosx.jpg

Çok teşekkürler ama bana sadece Formanın boyu ve eni lazım. Gsstore'un sitesinde olan resim elinde olan varmı? Bu tarz ayrıntılı bedenlerden pek anlamıyorum. Muhtemelen XL alıcam uymazzsa da değişim için yollucam.

Çok teşekkürler ama bana sadece Formanın boyu ve eni lazım. Gsstore'un sitesinde olan resim elinde olan varmı? Bu tarz ayrıntılı bedenlerden pek anlamıyorum. Muhtemelen XL alıcam uymazzsa da değişim için yollucam.

Bende ayni sorunu yasiyorum. Ben gecen sene 2008-2009 formalarinda M giyiyordum, suan M ve L arasinda kaldim. Ama bence sen en yakindaki bir spor dükkana git. Yani Adidas markali olan bir formaya bak. Örnegin Liverppol veya Real Madrid, cünkü kesimleri ayni. Sadece renkleri, ve armasi falan filan degisik. Ama Adidas oldugu icin kesimler ayni, git ve en yakindaki bir adidas formayi dene. Her ne kadar aci olsada, ben bugün denemeye gidecegim, ama baska bir takimin formasini giymek hicte hosuma gitmiyor, ama sonucta isin ucunda GALATASARAY var :)

Üst Alt