Forma Lansmanı Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Lansmanı Yapıldı

Cevap: Forma Lansmanı Yapıldı

Bu formayi alirim acikcasi, guzel oldugu icin , senelerce klube destek verin soylemi altinda hem gorsel hem islevsiz bir cok urun cikarildi ,2002 den beri de belki biraz 100 uncu yil formasi estetikti , onu da fener macina bilet alanlara vermislerdi almistim ama bu formayi alirim . stadyumda bu forma cogunlukta olursa tribunlerin guzelligi artacaktir.

mustafa sarp icinse , konusmayi en iyi bilen oyunculardan biri oldugu icin o gorev verildi diye dusunuyorum , oyunculugunu ben de begenmiyorum ama kisa bir konusma yapti , cogu futbolcudan daha iyi konusuyor ,bilgili ve adabi yerinde biri oldugu kesin , tabi biz onu futbolcu diye aldik sorun burada.

bu forma kacinca satista ve fiyat nedir.

Bir "Parcali" sever taraftar olarak, harici formalarin icinde "Cesaret"i de sevmistim. Tamam, hepsi birbirinden özel-güzel de kimi arkadaslarin da dedigi gibi Parcali'dan sonraki "Iste Cimbombom" dedirtecek bir forma olmus.

Bu arada; evet evet Kazim'a pek bir yakismis.

asdsaga.jpg

çok begendim.sadece siyah şortla degil,beyazla da güzel durur diye düşünüyorum.eşofman üstü ise tek kelimeyle harika.sarı,kırmızı ve siyah kombinasyonu çok güzel oluyor.

175 tl..Fiyasko...Allah sizi bildiği gibi yapsın...

Ondan sonra siz sadece taraftarsınız sadece destekleyin derler...

Bu formayı hiç bir Galatasaraylı almamalı..

Formayı basıl beğendiniz, anlamadım.Bence çok kötü olmuş.İnsan Ali Sami Yen anısına deyip bu formayı mı çıkarır Allah aşkına ! İnsan biraz üzerine tarihten izler taşıyan motifler döşer.Biraz özen gösterir.Ben yıllar sonra demeliyim ki bu forma ASY için yapıldı,o yüzden bu kadar gösterişli...Birde 175 lira diyorlar.Sırf para tuzağı.Neyse ASY anısına 175 verdik deriz.:eek:

Bildiğin Kayserispor.Galatasaray falan değil bu.

hic bir ozelligi olmayan bir forma

koysana arka plana samiyeni falan

aslan koyuyordunuzya guzel diye:(

hatira imis vay hatiraya bak kosede bir bez parcasi eklemisler

Ne kadar ucuzmuş lan 14'dane almayı planlıyorum.

O formayla Mustafa Sarp ve Kazımı izlemek işte görsel şölen.

:yoköylebişi:

Üst Alt