Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17

Cevap: Forma-Tişört Tasarımları by AhmetGS17

---

Yolladım Leyla kardeşim...

Kantarelliye paylaşayımmı diye sordum yolladığım tasarımlarımı...

Tavsiye etmedi...

Çok teşekkür ederim yinede...

Haberin var mıydı bilmiyorum abi geçen GSTV'de gördüm bende tasarım yarışması varmış. Galatasaray atkı,tişört vs tasarımlarını yolla istersen.

Tasarım Yarışması Başlıyor - 24.02.2012 17:47 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Uff çok fena oldu

galatasarayforma.jpg

Bunu hemen Kanterelli'ye yollayın.

galatasaray1213.jpg

çok iyi dostum seninkiler :tiphat:

bu arada bu benim 2.forma nasıl sence ?

---

Eline sağlık...

Formada çok renk kullanmazsan daha göze hoş gelebilir.

örneğin şu an bu formada; sarı-kırmızı-siyah-beyaz-yeşil var...

beyaz üzerine veya siyah üzerine olsa daha hoş dururdu...

Ama yinede eline sağlık...

galatasaray1213.jpg

çok iyi dostum seninkiler :tiphat:

bu arada bu benim 2.forma nasıl sence ?

----

Hey gidi günler...

Son ekonomik kriz olmasaydı hem Çanakkale Dardanelspor benim formaları giyecekti hemde belkide bu işi pro olarak yapıyor olacaktım...

Ama ülkenin krizi benimde krizim oldu :D

32277_1267870905352_1487191921_30671195_1295386_n.jpg

32277_1267875905477_1487191921_30671197_590994_n.jpg

1.'den en sağdaki siyah forma.

2.'den en soldaki gri yada siyah(tam çıkartamadım)-sarı-kırmızı forma.

3.'den soldan ikinci.Beyaz-sarı-kırmızı forma çok iyi.Özellikle beyaz-sarı-kırmızı olanı şahane.

----

Ve geldik en büyük yaşadığım krize....

Tarih : 5 Ağustos 2009...

Yer : Galatasaray Başkan Odası...

Karşımda Adnan Polat.... Benden 3 forma istiyor... Kullandığı sözler aynen şöyle;

" Ahmet senden 3 forma istiyorum önümüzdeki sezon için... Parçalıdan vazgeçemeyiz. Beyazı zaten UEFA şart koşuyor... 3 ise aykırı renkte forma . Rengini sana bırakıyorum... "

Der demez ben lafa giriyorum.

" Başkanım ben bir tema düşünüyorum ama siz ne dersiniz... Aslan temalı forma düşünüyorum başkanım"

AP: " O nasıl olacak. Yani nasıl birşey... "

AK: " Başkanım aslan grafik tasarım olmalı. Rengide aslan rengi olabilir...Ama benim aklıma bronz rengide yatıyor. ( bu arada kendisine verdiğim dosyada bronz renkli aslan temalı formalar var ) "

AP: " Tamam sen örnekler yap o zaman bana mail atarsın. Ama Ahmet aslan renginden ziyade sarıdan kırmızıya her rengi içeren bir renk tonunda olsun."

Ben başkanın yanından ayrıldıktan bir kaç hafta sonra aslan temalı forma söylentisi dolaşmaya başlıyor... Ama benim haberim yok. Bana ne dönen ne arayan konuşan var. ve sonuç:

38494_1341523026609_1487191921_30851334_4269852_n.jpg

----

Ve geldik en büyük yaşadığım krize....

Tarih : 5 Ağustos 2009...

Yer : Galatasaray Başkan Odası...

Karşımda Adnan Polat.... Benden 3 forma istiyor... Kullandığı sözler aynen şöyle;

" Ahmet senden 3 forma istiyorum önümüzdeki sezon için... Parçalıdan vazgeçemeyiz. Beyazı zaten UEFA şart koşuyor... 3 ise aykırı renkte forma . Rengini sana bırakıyorum... "

Der demez ben lafa giriyorum.

" Başkanım ben bir tema düşünüyorum ama siz ne dersiniz... Aslan temalı forma düşünüyorum başkanım"

AP: " O nasıl olacak. Yani nasıl birşey... "

AK: " Başkanım aslan grafik tasarım olmalı. Rengide aslan rengi olabilir...Ama benim aklıma bronz rengide yatıyor. ( bu arada kendisine verdiğim dosyada bronz renkli aslan temalı formalar var ) "

AP: " Tamam sen örnekler yap o zaman bana mail atarsın. Ama Ahmet aslan renginden ziyade sarıdan kırmızıya her rengi içeren bir renk tonunda olsun."

Ben başkanın yanından ayrıldıktan bir kaç hafta sonra aslan temalı forma söylentisi dolaşmaya başlıyor... Ama benim haberim yok. Bana ne dönen ne arayan konuşan var. ve sonuç:

38494_1341523026609_1487191921_30851334_4269852_n.jpg

adnan polat hanzosu

başarılar abi.

ama tasarımını göremiyoruz . link üyelik istiyor . direkt buraya koyma imkanın var mı ?

Üst Alt