Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17 - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17

Benim favori Formam bunlar, keske yine buna yakin formalar tasarlansa.

ImageThumbnail2.aspx

Aslında benim kullandığım renk kartelasında çok gri var. Özellikle bu tonu away olur düşüncesiyle tercih ettim. Bence away her zaman açık ton olmalı şahsi fikrim elbette.
Yani siyahtan away olmaz. Tabi takımın ana renkleri açık değilse.

Mesela ben bu kartelayı kullanıyorum. Kendim hazırladım bu kartelayı. Tasarımlarımda renk standardını oluşturmak için böyle bir uygulamam oldu.

renk-kartelasi-2.png

bahsettiğim sarıyı işaretledim. düşündüğüm kırmızı ve gri tonlarını da işaretledim. ama sarı çok önemli, bir ara o şortun resmini atayım sana özelden. görenler çok beğeniyor. tabi formanın kumaşında nasıl olur bilemiyorum.

Kalıbı paylaşıma hazırladım nihayet. Kalıp hakkında biraz bilgi vereyim.

Kalıp 2D tasarım içindir. Realistik görünümlü kalıp değildir.
PSD dosyası içinde 2 tür yaka mevcuttur; V yaka ve O yaka.
Kalıbın RAR boyutu 15 MB,açılmış hali ise 136 MB tır.
Öngörünümdeki gibi her parça ayrı ayrı haldedir.Parçalar şunlardır ;
-Forma komple (ön+arka) "Tüm parçalar ayrı ayrıdır;Kol,omuz,yaka vs gibi"
-Şort
-Çorap

Benden alıntı belirtmek şartıyla kendi imzanızı koyup tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

Download Linki : NIKE-2015-16_Template(AhmetGS17)

preview.jpg
Nike'ın kendine ait kalıpları yokmu .eps veya .psd olarak ?

Muazzam is cikariyorsun Ahmet Abi.

Yanliz sana bi sorum olacak, elestiri olarak algilama lütfen.

Sen 3 Boyutlu kalipla neden tasarlamiyorsun?

Bu senin yaptigin sanirim 2 Boyutlu yani derinlik yok. Hal böyle olunca da formadan pek bisey anlasilmiyor, kaldi ki ona ragmen süper duruyorlar, ama 3 boyutlu olsa burada herkes bayilir.

Son olarak: Insallah bi gün Kulüpte bu islerin basina gecersin ve Selam.

ya gerçekten gsstore bandajımı olucak formanın arkasında iğrençötesi duruyor da siyah band şeklinde yapmasınlar onu rezalet

Bugün televizyonda adını hatırlayamadığım biri sponsorluk anlaşması sebebiyle yeni sezon formalarının lansmanının geciktirildiğini söylemişti. Bu yüzden sanırım bekliyoruz.

ahmet abi turuncu formayı senmi önermiştin ednana bir yaptık bıraktık çok güzel formaydı ya turuncuyu kullanmamız lazım

Üst Alt