Formanızın Kaç Yıldızı Var? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formanızın Kaç Yıldızı Var?

Formanızın Kaç Yıldızı Var?

• 3 yıldız

Kullanılan: 11 73.3%
  • 4 yıldız

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Evet 4 yıldızlı olalı epey oluyor ancak gerek Dursun Özbek yönetiminin yarattığı küskünlük gerekse sportif başarı eksikliği nedeniyle 4 yıldızlı formaya geçiş yapmayan hala hatırı sayılır bir taraftar topluluğu olduğunu görüyorum.

Açıkçası ben de hala 3 yıldızlı formalarımı giyiyorum.Pek ısınamadım yeni formalara , yine de store'dan başka ürünler almaya devam ediyorum.

Forumdaki yüzdeyi merak ettiğimden açtım bu anketi.

not : ankette oy kullandığınız forma orjinal lisanslı olmak zorundadır !

Yeni sezon parçalısı var. Belhanda yazdırmıştım arkasına, pişmanım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni sezon parçalısı var. Belhanda yazdırmıştım arkasına, pişmanım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
:D

belhanda-nin-biletini-kesen-gs-yerine-gelecek_10168771_20.jpg

edit : pardon

Evet 4 yıldızlı olalı epey oluyor ancak gerek Dursun Özbek yönetiminin yarattığı küskünlük gerekse sportif başarı eksikliği nedeniyle 4 yıldızlı formaya geçiş yapmayan hala hatırı sayılır bir taraftar topluluğu olduğunu görüyorum.

Açıkçası ben de hala 3 yıldızlı formalarımı giyiyorum.Pek ısınamadım yeni formalara , yine de store'dan başka ürünler almaya devam ediyorum.

Forumdaki yüzdeyi merak ettiğimden açtım bu anketi.

not : ankette oy kullandığınız forma orjinal lisanslı olmak zorundadır !
mükemmel bir tespit ! mesela geçen hafta sonu gs store da black friday vardı uygun fiyata çok ürün vardı heveslendim alacaktım karga faciası olunca sepete eklediğim tüm ürünleri tekrardan sildim !! dengetörden beri sadece tshirt mont tarzı şeyler alıyorum oda isteyerek değil sadece katkı olsun diye ! en son aldığım forma drogbanın ilk maçında akhisara karşı giydiği forma hem tasarımı hemde drogbaya inanılmaz yakışması ile birlikte birde girer girmez gol atınca daha maç bitmeden heyecan içinde siparişi vermiştim !! 3 yıldızda kaldık :( içimden gelmiyor almak !!

2, 3 yıldızlı formalarım var. Her sezon 3 çıkanı da alırdım. Dursun geldiğinden beri almadım. Bu sezonda almam. Bu herif gitmeden 1 kuruş yatırmam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt