Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez - Sayfa 427 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez

Hangi Takımı Destekliyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Max dubaya çarptığı zaman tabanında parça kırıldı.

Redbull hala tur başı 0.120 önde 2.ye karşı yarış temposunda. yoksa norrisi hoplatırdı
Redbull sprint yarışında da temposu iyi değildi sadece bu yarışlık değil aynı şekilde Perez'inde temposu iyi değildi Mercedes'e karşı bile zorlandı sadece Perez ile açıklanamaz.

Imola'da Redbull ile diğer takımlar arasındaki fark 0.1-0.15'e kadar düşecek gibi gözüküyor.

Ferrari bu kadar yarıştır 0 güncelleme ile geldiğini hatırlamakta fayda var geçen seneden itibaren gelişen araca büyük bir paket hazırlanıyor sezon başı lastik kullanımı nasıl düzelttilerse tüm aracı daha iyi hale getireceklerdir.

Redbull'da getirir eli boş diyen demesin diye söyliyeyim onlar Japonya'da getirdi bütçe limitleri var kafaları estiği zaman güncelleme getiremiyorsun.

Ferrari bu kadar yarıştır 0 güncelleme ile geldiğini hatırlamakta fayda var geçen seneden itibaren gelişen araca büyük bir paket hazırlanıyor sezon başı lastik kullanımı nasıl düzelttilerse tüm aracı daha iyi hale getireceklerdir.

Redbull'da getirir eli boş diyen demesin diye söyliyeyim onlar Japonya'da getirdi bütçe limitleri var kafaları estiği zaman güncelleme getiremiyorsun.
Hala cok fazla umutlaniyorsun. Biraz temkinli konusmani oneririm ki isler kotu gidince laflarini sana hatirlatmayalim. Her yaris basi Ferrari soyle Ferrari boyle diyorsun sonu husran oluyor. O yuzden derinden git bence, eger surpriz yarislar kazanirsaniz falan o zaman cosarsin. :)

Hala cok fazla umutlaniyorsun. Biraz temkinli konusmani oneririm ki isler kotu gidince laflarini sana hatirlatmayalim. Her yaris basi Ferrari soyle Ferrari boyle diyorsun sonu husran oluyor. O yuzden derinden git bence, eger surpriz yarislar kazanirsaniz falan o zaman cosarsin. :)
Redbull hariç diğer takımlar yarış kazanamaz diyen ben değildim hatta Redbull'un bu sene fazlasıyla yarış kaybedeceğini söyledim şimdiye kadar dediklerim çıktı mı çıktı.

Mclaren bile tempo olarak gayet iyi götürüyor Ferrari şimdiye kadar güncelleme yapmadıysa bildikleri bir şey vardır emin ol doğru zamanı ve %99 çalıştırma ihtimalini düşünürerek hareket ediyorlardır.

Ferrari araçları hala traktör gibi bence. Mclarenler en azından bu pistte ferrariden daha iyi tempoya sahipti. sainzle kaza yapan piastri pite girmese daha fazla puan alacaklardı ferrariden.

Bana kalırsa ferrari otomobilleri hala iyi değil. İnsanlar sürücülere sarmış durumda. Ama öyle olsa hamiltonun idam edilmesi lazımdı. Araba kötü işte. güncellemeyle ne olur ona bir şey diyemem ama bu pistte gerçekten iyi değildi ferrari arabaları

Redbull hariç diğer takımlar yarış kazanamaz diyen ben değildim hatta Redbull'un bu sene fazlasıyla yarış kaybedeceğini söyledim şimdiye kadar çıktı mı çıktı.
Umut Isik.

6 yaris
Bahreyn - Verstappen (22 saniye fark)
Suudi - Verstappen (13 saniye fark)
Avustralya - Sainz (Verstappen rahatca liderligi gotururken arac arizalandi)
Japonya - Verstappen (12 saniye fark)
Cin - Verstappen (13 saniye fark)
ABD - Norris (Verstappen rahatca liderlikte giderken Norris'e talih kusu kondu ve guvenlik araci girmeden once pit stop imkaniyla 5 tur daha yeni lastikle Verstappen'in onunde basladi)

Simdi 6 yaris olmus ve 4'unu Verstappen kazanmis rahatca. Diger ikisinde ise yarisin icinde olabilen aksakliklar olmus ve bu diger soforlere sans vermis. Simdi, ideal sartlarda goruyoruz ki Verstappen hala rakipsiz ama ben butun yarislari kazanir demiyorum cunku bu aksakliklar hep oldu ve olacak.

Umut Isik.

6 yaris
Bahreyn - Verstappen (22 saniye fark)
Suudi - Verstappen (13 saniye fark)
Avustralya - Sainz (Verstappen rahatca liderligi gotururken arac arizalandi)
Japonya - Verstappen (12 saniye fark)
Cin - Verstappen (13 saniye fark)
ABD - Norris (Verstappen rahatca liderlikte giderken Norris'e talih kusu kondu ve guvenlik araci girmeden once pit stop imkaniyla 5 tur daha yeni lastikle Verstappen'in onunde basladi)

Simdi 6 yaris olmus ve 4'unu Verstappen kazanmis rahatca. Diger ikisinde ise yarisin icinde olabilen aksakliklar olmus ve bu diger soforlere sans vermis. Simdi, ideal sartlarda goruyoruz ki Verstappen hala rakipsiz ama ben butun yarislari kazanir demiyorum cunku bu aksakliklar hep oldu ve olacak.
güvenlik aracından değildi bence. max, dubaya çarptığında zeminden parça koptu görüntüde gözüküyor zaten. bu tür parçalar aerodinamik yapıyı bozduğu için tempoyu düşürüyor

kendi mallığımıza verdik norrise. norris kariyerinde ilk zaferini kazandı. keşke böyle bir hata yapmasaydık ama nazarlık diyelim.

max nerde biz o takımdayız.

Üst Alt