Forum Olarak Maça Gitsek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Olarak Maça Gitsek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum Olarak Maça Gitsek

Şaka mı bu? Rezil rüsva bir taraftar vardı dün akşam. İlk 15 dakika saldır galatasarayyy'dan başka bir şey duymadık. Hiç bir itekleyici güç oluşturamadı taraftar,kornerlerle bunalttığımız bölümde bile bir Beşiktaş taraftarı gibi baskı kuramadık.

Eski açıktan ses az geliyor televizyona.Bide efekti kısıyorlar Hocam televizyonda.

evet haklısın kesınlıkle ben yemekden cıkıp oraya gıttım elbıse topuklu falan o halımle bagıranların yanına falan gectım ama hıc hep aynı sey oluyor hıc destek yok bır avuc taraftar bıle bızımle dalga gectı samı yen susdu bızı dınlıyor dıe :S

yoktukı az gelsın :) ne takım ruhu nede taraftar kalmıs bıraz bagırıyorlar sonra düşüyor ateş

evet haklısın kesınlıkle ben yemekden cıkıp oraya gıttım elbıse topuklu falan o halımle bagıranların yanına falan gectım ama hıc hep aynı sey oluyor hıc destek yok bır avuc gay bıle bızımle dalga gectı samı yen susdu bızı dınlıyor dıe :S

2-0 dan sonra zaten maç bitti.Bana ne Bursalılar ne diye bağırıyor?Beşiktaş ile kıyaslanıyoruz.Beşiktaş seyircisi 1-0 mağlupken çokmu iyi bağırdı?

Eski açıktan ses az geliyor televizyona.Bide efekti kısıyorlar Hocam televizyonda.

Orası doğru,ben de maça gidecektim,Allah'tan misafirim vardı da gitmedim. Ama gerçekten marş konusunda çok fazla sıkıntımız var,çok monoton marşlar,takımı fişekleyecek marşlarımız yok.

Ben Mersin'deyim böyle bir şey olursa gelmek isterim.Tabi biri biletimi alacak önceden gelipte bilet bulamamakta var:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt