Forum Olarak Maça Gitsek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Olarak Maça Gitsek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum Olarak Maça Gitsek

gidersem tribünden atlayıp adnan sezgin e girişirim:eek:,ben almayayım,ayrıca neyleyeyim keita sız takımı,sarp-barış,servet,hakan ı izlemek için para verilmezki arkadaş:D

evet ya bu lafta meşhur oldu:D,sarp-barış-ayhan üçlüsüyle mutluluklar o zaman,sen geçen seneden beri bas bas bağıran orta sahaya transfer yapmıyorsan,bende eleştiririm,istediğini diyebilirsin,benden bişey eksiltmez;)

Bayram sonrası oynanacak olan ilk maçlardan birine gitmeyi planlıyoruz. Gruplara kalırsak grup maçı olur olmazsa lig maçı olur ama var böyle bir organizasyon :)

Dün maçtaydım.2-0 olana kadar müthiş bir destek verdik.İnanılmaz bağırdık ama yine çok büyük hayal kırıklığı yaşadık.Antep maçına Ankara'dan falan gidecek varsa belki bizde gelebiliriz.

Gitmeden Organizasyon'a katılmak isterim...:)

Tamer ile bağırmak güzel olacak...

Ayrıca Yunusla üçlü çekicez var mı la ötesi...:D

bende gelirim.yenilsekta napalım ya içimizdeki bi tutku,bi aşk GALATASARAY için!!!

süper olur (L) bayada katılım olur İstanbul dışıda olur aslında yazarken aklıma geldı =) ama ellerime hakım olamadım osaman hep beraber stada =) ilk maçta bakarsınız uğur getiririz :)

Dün maçtaydım.2-0 olana kadar müthiş bir destek verdik.İnanılmaz bağırdık ama yine çok büyük hayal kırıklığı yaşadık.Antep maçına Ankara'dan falan gidecek varsa belki bizde gelebiliriz.

Şaka mı bu? Rezil rüsva bir taraftar vardı dün akşam. İlk 15 dakika saldır galatasarayyy'dan başka bir şey duymadık. Hiç bir itekleyici güç oluşturamadı taraftar,kornerlerle bunalttığımız bölümde bile bir Beşiktaş taraftarı gibi baskı kuramadık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt