Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

bilmiyorum buraya mi yazmaliyim ama her neyse

ny ta saat sabah 5 30 ta sahur sonrasi uyuyamama sendromuyla:) 2 saatir forumu sessizce izliyorum

yonetime yapilan hakaretlere cok toleransli olmamaniz beni mutlu eder

2 gun sonra lig basliyor biz GS liyiz

Toleranslı olduğumuzu düşünenleri görmek de güzel ama senin tolaranslı dediğin yönetime Diktatör yakıştırmasını yapanlar var. Sana ayrıca teşekkür ederim :eek:

Bu arada NY ile kaç saat var :D

Toleranslı olduğumuzu düşünenleri görmek de güzel ama senin tolaranslı dediğin yönetime Diktatör yakıştırmasını yapanlar var. Sana ayrıca teşekkür ederim :eek:

Bu arada NY ile kaç saat var :D

7 saat fark var:)

sivas macina kadar cok terbiyesizlik yapilacak bu forumda:(

GS li oldugunu hatirlatmak lazim herkese

elestri sadece dogru zamanda ise yarar

hakaret hic bir zaman ise yaramaz

Lig başlayıncaya kadar transfer bekleyenlerin domine ettiği transfer nöbeti topiği yerine, başarı bekleyenler için "başarı nöbeti" topiği konusunu açılmasını öneriyorum. :rolleyes:

''Transfer Nöbeti'' başlığının seviyesi -lerde geziyor. Hatta seviyesi kalmamış artık, o başlığın. Raporla diyeceksiniz ama, hangi birini kimi raporlayım. Gerçekten 10-15 yaş insan muhabbetinden bile beter, şeyler konuşuluyor. Umarım şu transfer sezonu bir an önce biterde, sitede ki çürük üyelerde gider.

''Transfer Nöbeti'' başlığının seviyesi -lerde geziyor. Hatta seviyesi kalmamış artık, o başlığın. Raporla diyeceksiniz ama, hangi birini kimi raporlayım. Gerçekten 10-15 yaş insan muhabbetinden bile beter, şeyler konuşuluyor. Umarım şu transfer sezonu bir an önce biterde, sitede ki çürük üyelerde gider.

Transfer Nöbeti'nden başka konular da var forumda. Transfer odaklı taraftara sahibiz. O talebi de karşılamak için orada öyle bir konu var. Fakat seviye için daha farklı konular da mevcut. Oralarda bulunmaya gayret edersek transfer nöbetinin olumsuz etkilerini hissetmeyiz.

Bu yıl avrupa maçlarındaki rakiplerimizle konuşup birşeyler yapsak(L'pool'da olduğu gibi) iyi olurdu :)

Bu yıl avrupa maçlarındaki rakiplerimizle konuşup birşeyler yapsak(L'pool'da olduğu gibi) iyi olurdu :)

Öyle bir düşüncemiz var. Tabi kalkıp da FC Karpaty Lyiv taraftarını çağırsak ne kadarı gelir?:) Grup aşamasını ve devam etmemiz durumunda ileriki kaliteli, taraftar kitlesi olan takımlarla eşleşmeyi bekliyoruz.

Transfer Nöbeti'nden başka konular da var forumda. Transfer odaklı taraftara sahibiz. O talebi de karşılamak için orada öyle bir konu var. Fakat seviye için daha farklı konular da mevcut. Oralarda bulunmaya gayret edersek transfer nöbetinin olumsuz etkilerini hissetmeyiz.

Yani seviyesizliği siz de kabul ediyorsunuz? E peki seviyeli bir transfer muhabbeti yapmak isteyenlere ne olacak? Bence seviyeyi başka yerde aramak yerine o konuyu seviyeli hale getirmek lazım.

Kimse kusura bakmasın ama forumun acilen katılaşması lazım. Buna da ilk olarak üye alımını bir süre durdurarak başlanmalı. Amaç fazla üye kazanmak değil, az veya fazla ama öz üye kazanmak olmalı. Ayrıca konularda sıkı bir denetime ihtiyaç var. Gerekirse konu bir süre kitlenir ve alakasız mesajlar silindikten sonra tekrar açılır. Böyle böyle insanların gereksiz mesaj atmayı bırakacağını düşünüyorum. Transfer Nöbeti konusunda her F5 yaptığımda ortalama 2 sayfa ilerlemiş oluyor. Birisine cevap yazmak istesen yazana kadar konu değişiyor maşallah. Bu mesajlar konuyla alakalı, düzgün mesajlar olsa neyse ama çoğu muhabbet içeren saçma sapan mesajlar.

Dediğim gibi foruma üye alımı durdurulmalı ve sıkı bir denetimle beraber süzgeçten geçirilmeli. İstenilen seviye elde edildikten sonra yeni üyelere tekrar kapılar açılabilir. Ama bu kapılar ya referansla ya da bir alt forum oluşturup oradaki duruma göre ana foruma geçirerek açılmalı.

Yani seviyesizliği siz de kabul ediyorsunuz? E peki seviyeli bir transfer muhabbeti yapmak isteyenlere ne olacak? Bence seviyeyi başka yerde aramak yerine o konuyu seviyeli hale getirmek lazım.

Kimse kusura bakmasın ama forumun acilen katılaşması lazım. Buna da ilk olarak üye alımını bir süre durdurarak başlanmalı. Amaç fazla üye kazanmak değil, az veya fazla ama öz üye kazanmak olmalı. Ayrıca konularda sıkı bir denetime ihtiyaç var. Gerekirse konu bir süre kitlenir ve alakasız mesajlar silindikten sonra tekrar açılır. Böyle böyle insanların gereksiz mesaj atmayı bırakacağını düşünüyorum. Transfer Nöbeti konusunda her F5 yaptığımda ortalama 2 sayfa ilerlemiş oluyor. Birisine cevap yazmak istesen yazana kadar konu değişiyor maşallah. Bu mesajlar konuyla alakalı, düzgün mesajlar olsa neyse ama çoğu muhabbet içeren saçma sapan mesajlar.

Dediğim gibi foruma üye alımı durdurulmalı ve sıkı bir denetimle beraber süzgeçten geçirilmeli. İstenilen seviye elde edildikten sonra yeni üyelere tekrar kapılar açılabilir. Ama bu kapılar ya referansla ya da bir alt forum oluşturup oradaki duruma göre ana foruma geçirerek açılmalı.

Bunun da önlemini aldık ve bir süredir Transfer Nöbeti'nde bildiri yayınlamaya başladık. Hatta aynı bildiri anasayfada duyurularda da var. Belki geç oldu ama önemli olan gerekeni yapabilmekti. Transfer gecikince insanların farklı yerlere yönelmeleri de doğal oluyor tabi. Sonuçta gerekenleri yapmaya çalışıyoruz.

giriş sayfası çok klas olmuş, hazırlayan arkadaşın emeğine sağlık,artık daha kaliteli indexler görebileceğiz demek.

transfer nöbetini transfer nöbeti yapan her konuda muhabbet olmasıydı.transfer nöbetinin en büyük özelliğini yok etmişsiniz.millet oraya zaman geçirmek için giriyodu.

geçen sene neden seviye yere düşmüyoduda bu sene düştü bunu çözmeniz lazımdı bana göre

transfer nöbetini transfer nöbeti yapan her konuda muhabbet olmasıydı.transfer nöbetinin en büyük özelliğini yok etmişsiniz.millet oraya zaman geçirmek için giriyodu.

geçen sene neden seviye yere düşmüyoduda bu sene düştü bunu çözmeniz lazımdı bana göre

Yönetim tarafından yok edilen bir şey yok o yüzden buraya yazmana anlam veremedim hey neyse; nöbeti geri getirmek için fikirler varsa alabilirim.

O zaman ben hakimdim o konuya, ayrıca yapılan muhabbetler sabah saat 6 ya kadar duruyordu ve ondan sonra siliniyordu. Bu her zaman imkan olcak durumuna gelmez. İmkan yoktur aynı uygulamalar yapılamaz, mecbur bazı şeylerden kısıtlama yapılır. Normaldir transfer yokki nöbet tutsak ne olcak 2 tane mesajım ya var ya yok çünkü bu sene harbi seviyeyi düşürdü o topic çok gereksiz şeyler yazılıp çizildi.

Gayet normal yani muhabbetin yasaklanması.

Geçen sene de düşüyordu. Şimdi sayı arttıkça daha da düşmeye başladı. Önlem olarak bu kararı aldık. Muhabbet için Genel Sohbet'i kullanabilirsiniz.

O zaman ben hakimdim o konuya, ayrıca yapılan muhabbetler sabah saat 6 ya kadar duruyordu ve ondan sonra siliniyordu. Bu her zaman imkan olcak durumuna gelmez. İmkan yoktur aynı uygulamalar yapılamaz, mecbur bazı şeylerden kısıtlama yapılır. Normaldir transfer yokki nöbet tutsak ne olcak 2 tane mesajım ya var ya yok çünkü bu sene harbi seviyeyi düşürdü o topic çok gereksiz şeyler yazılıp çizildi.

Gayet normal yani muhabbetin yasaklanması.

operator berk

sana sormadım yönetici değilsin bişey değilsin niye atlıyosun

Rijkaard önü çok açık,çok kaliteli bir teknik adam.Sorun bizde.Adama ayak uyduramıyoruz.Bizde o derece maddi olanak ve çap yok.Kaliteli adamlar kaliteli adamlarla çalışır.Olay bundan ibaret.Tıpkı Del Bosque,Aragones,Löw gibi.

Şu tip laflara bir önlem şart.Nedir bu yani ? En azından tecrübeli olmaması konusunda çalışmalar yapılsın.GSC'nin tecrübeli üyeleri bu kadar basit olmamalı !

benim bir önerim var..bundan sonra konu acilmadan önce >sertac murat kilic< isimli üyeden onay alinsin.. düsündügümüz konuyu yazalim o imzalasin eklesin uygun görmediklerini silsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt