Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Öneri-Tebrik başlığıyla vedalaşın yavaş yavaş, ticket sistemini açıyorum :D

Size bir hikaye anlatayım arkadaşlar belki bileniniz vardır. Ressamın biri öğrencisini 20 yıl yetiştirmiş bildiği herşeyi sabırla öğrenen öğrencisine demişki senin artık usta Ressam olup olmadığını test edeceğim demiş, öğrencisine en beğendiğin tablolarından iki tanesini getir demiş öğrencisi bir sonraki gün resimlerini getirmiş Hocası ona demiş ki şu birinci tablonu al şehrin işlek bir yerine götür oraya as altınada boş bir kağıt koy insanlar eleştirilerini yapsınlar demiş öğrencisi bir müddet sonra tablosunun yanına gider ve boş kağıdın dolduğunu görür hocasınada gösterir Hocasına derki resmimi pek beğenmemişler hocam biri renkleri çok koyu kullanmışsın,biri kafaları büyük yapmışsın, diğeri bir başka eleştiri yapmış yani ben iyi ressam olamadım hocam demiş. Hocası öğrencisine ikinci resmini şehrin aynı yerine koy bu sefer tablonun altına bir fırça ve boyalarını koy ve altına şöyle yaz lütfen aksaklıkları varsa düzeltin öğrenci bir müddet sonra tablosunun yanına gittiğnde resmine hiç bir fırça müdahalesinin olmadığını görür ve hocasının yanına gider hocasına derki hocam bu Tablomu çok beğendiler galiba ben iyi bir ressam olduğumu anladım der, hocası öğrencisine dönerek yok oğlum insanlara eleştir dersen çok kolay negatif yönde eleştirirler ama iş doğrusunu göstermeye veya pratiğini yapmaya gelince hiç konuşmazlar

Size bir hikaye anlatayım arkadaşlar belki bileniniz vardır. Ressamın biri öğrencisini 20 yıl yetiştirmiş bildiği herşeyi sabırla öğrenen öğrencisine demişki senin artık usta Ressam olup olmadığını test edeceğim demiş, öğrencisine en beğendiğin tablolarından iki tanesini getir demiş öğrencisi bir sonraki gün resimlerini getirmiş Hocası ona demiş ki şu birinci tablonu al şehrin işlek bir yerine götür oraya as altınada boş bir kağıt koy insanlar eleştirilerini yapsınlar demiş öğrencisi bir müddet sonra tablosunun yanına gider ve boş kağıdın dolduğunu görür hocasınada gösterir Hocasına derki resmimi pek beğenmemişler hocam biri renkleri çok koyu kullanmışsın,biri kafaları büyük yapmışsın, diğeri bir başka eleştiri yapmış yani ben iyi ressam olamadım hocam demiş. Hocası öğrencisine ikinci resmini şehrin aynı yerine koy bu sefer tablonun altına bir fırça ve boyalarını koy ve altına şöyle yaz lütfen aksaklıkları varsa düzeltin öğrenci bir müddet sonra tablosunun yanına gittiğnde resmine hiç bir fırça müdahalesinin olmadığını görür ve hocasının yanına gider hocasına derki hocam bu Tablomu çok beğendiler galiba ben iyi bir ressam olduğumu anladım der, hocası öğrencisine dönerek yok oğlum insanlara eleştir dersen çok kolay negatif yönde eleştirirler ama iş doğrusunu göstermeye veya pratiğini yapmaya gelince hiç konuşmazlar

Güzeel :)

Cevap: Tecrübeli Şikayetler, Öneriler

Arkadaşlar, Tecrübeli Üyelik hakkında ve Tecrübeli forum hakkında, şikayet-öneri vs... isteklerinizi buradan iletin lütfen.

dergiye koyulmak uzeri -son 2 sayida olmayan- forumdan mesajlar bolumu icin bi konu acilsin tecrubeliler koysun mesajları dergiye atılsın bu mesajlalr

-NASI FİKİR-?-

YANI MESAJLARI TCRUBELILER BELIRLESIN NASI fikir

Bunları Türkçe yapma şansımız yokmu?

Asil Başkan (Root Admin)

Ana Yönetici (Administrator)

Asil Yönetici (Super Moderator)

Yönetici (Moderatör)

Yetenek Avcısı, (GSC Scout)

• Onursal Üye

• GalataSarayı Efendileri

• Teknik Ekip

• Tecrübeli Üye

• Üye

• Cezalı Üye

gibi.

Bana çok itici geldi. Bilmem ne düşünürsünüz.

.

Şu rütbe olayına gerçekten el atmak lazım. :) Eminim daha iyi bir tasarım yapılır, yapılmıyorsa ben yapayım; ne dersiniz beyler? :)

Yukarıdaki önerim sallanmadı gibi.

Bu arada avatar ayarları gene bozulmuş. Resimleri otomatik küçültmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt