Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum hakkındaki tebrik, öneri ve şikayetlerinizi belirli kurallar çerçevesinde bu başlık altında bildirebilirsiniz.

GSCimbom Yönetimi

Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Mesajlarım gitmiş ama zerre üzülmedim...

800 tane mesajı oyun bölümüne yazmışım çok mahcubum...

Artık biraz daha dikkatli olmak gerekir...:)

Herkes böyle anlayışlı olsa; sıfıra yakın sorun yaşarız. Geçmiş mesajların çoğunu sileriz. Bu da; masrafı azaltır, hızı arttırır vs. ama gelgelelim yapılacak şikayetlerden korktuğumuzdan silemiyoruz. :eek:

Sunucuya yük bindiren eski bütün konuları silin bence,Mesaj sayısı 100 olsa ne olur,10.000 olsa ne olur.

Sunucuya yük bindiren eski bütün konuları silin bence,Mesaj sayısı 100 olsa ne olur,10.000 olsa ne olur.

Herkes sen gibi düşünmüyor Oğuzhan daha önceden -benim olmadığım dönemde- denenmiş ve çok yoğun şikayetle karşılaşılmış(Mesaj sayım düştü, rütbem gitti gibisinden...) Bu yüzden bu kararı vermekte oldukça çekimser bir tavır gösteriyor Koordinasyon Krl.

Merak etmeyin, biz yönetim forumlarını temizledik baştan aşağıya. Bizim mesajlara olan oldu, 7 bin mesaj içerideyim.:D

Bence geçen yılki maç konularını,avrupa kupası konularını,eskimiş transfer konularını silin.Gereksiz yer kaplayan konu onlar.

Siz kendi mesaj sayınızı editleyemiyor musunuz? :asd: Bizim arkadaş 10 bin falan yapıyordu kendi mesaj sayısını,halbuki 100 mesaj anca atmıştır :D

Bu arada mesaj sayımın 3600 olduğunu yeni görüyorum,eskiden kaçtı ki acaba :D

Transfer nöbeti olduğu müddetçe mesaj sayısı sıkıntısı yaşamazsınız beyler :D

Lan yönetimde postmu kasılır :D Kesin gerekli bilgilerdi ben mesajlarımı silin dediğimde silemem demişti o bilgiler bana gerekli demişti Ertuğrul abi vay arkadaş hep senin yüzünden Mehmet:D

Yeter Mehmet Yeteeeeeeeeeeeeeeer :p

Lan yönetimde postmu kasılır :D Kesin gerekli bilgilerdi ben mesajlarımı silin dediğimde silemem demişti o bilgiler bana gerekli demişti Ertuğrul abi vay arkadaş hep senin yüzünden Mehmet:D

Yeter Mehmet Yeteeeeeeeeeeeeeeer :p

Gözümü kırpmadan 110.000 mesajlık yönetim forumunu uçurdum, sefam olsun :D İnin bakın yavaş yavaş benim seviyeme.

Gözümü kırpmadan 110.000 mesajlık yönetim forumunu uçurdum, sefam olsun :D İnin bakın yavaş yavaş benim seviyeme.

Senden beklenir abi :D

Neyse hayırlı olsun :D Giden mesaj olsun geç oldu aslında....

Geçmiş olsun demeden foruma geç oldu diyelim geçelim eline sağlık Mehmetcim. Faren dert görmesin :p :D

Sohbet konusuna çevirmeyin lütfen .

Biz mesaj siliyoruz , şikayet bölümünde sohbet oluyor .

Lütfen konu ile alakalı mesajlar yazalım .

Başlığım ah...:eek:

Ah... Ne geceler geçirmiştim başlığımda...

Hele İsveçte bir göl sormuştum vakti zamanında Arzu-Uğur-Hasan- ve diğer arkadaşlar sayemde İsveçliler kadar İsveç coğrafyasına hakim olmuşlardı...:D

Her neyse yine açabiliriz...:)

Başlığı bilmiyorum da bir amacı varsa yeniden açabilirsin. (Demek istediğim, diğer oyunlar gibi son harften bilmem ne bul vs. olmasın)

Senden beklenir abi :D

Neyse hayırlı olsun :D Giden mesaj olsun geç oldu aslında....

Geçmiş olsun demeden foruma geç oldu diyelim geçelim eline sağlık Mehmetcim. Faren dert görmesin :p :D

Geç oldu ama SQL rahatladı Berk. Sağol :)

Başlığım ah...:eek:

Ah... Ne geceler geçirmiştim başlığımda...

Hele İsveçte bir göl sormuştum vakti zamanında Arzu-Uğur-Hasan- ve diğer arkadaşlar sayemde İsveçliler kadar İsveç coğrafyasına hakim olmuşlardı...:D

Her neyse yine açabiliriz...:)

Hadi ya o konular gitti mi?:sad007:

üzüldüm ya,neler bulmuştuk o konuda.İngiltere'nin güneyindeki o ufacık adayı hiçbir zaman unutmıyacağım. :sad007:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt