Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Forum Yönetimine Sorum Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma yazdığım mesajlar yönetim onayi gerekiyor diyor..Kaçıncı mesaja kadar bu böyle olacak ve amaç ney merak ettim ? Bazen yazdığım mesaj yarım saat sonra onaylanıyor

Selamlar

Belirli bir mesaj sayısı söz konusu değil. Yeni üyelerin mesajları inceleme altına alınıyor. Eğer sosyal medya doğrulaması yaparsan arkadaşlar bu prosedürü hızlandırabilir.

@Recep Yıldırım

Fenerli değilim arkadaşlar fenerli olsam GS avatar kullanmam iki yüzlülük yapacak kadarda namert biri değilim...Cevaplarınızı şimdi gördüm şu an işyerindeyim ama isterseniz yarın GALATASARAY bayragi ile fotografımı atarım...Telefonumun zili bile GS marşıdır benim...Yönetimdeki arkadaşlar isterlerse numaramı özelden yazar görüntülü konusuruz..
Selamlar Saygılar

Fenerli değilim arkadaşlar fenerli olsam GS avatar kullanmam iki yüzlülük yapacak kadarda namert biri değilim...Cevaplarınızı şimdi gördüm şu an işyerindeyim ama isterseniz yarın GALATASARAY bayragi ile fotografımı atarım...Telefonumun zili bile GS marşıdır benim...Yönetimdeki arkadaşlar isterlerse numaramı özelden yazar görüntülü konusuruz..
Selamlar Saygılar
gs bayragına sarılıp atarsanız onaylarız üstad

Evet gscimbom ahalisinin beni yönetici olarak görme sebeplerinden yalnızca biri de bu uygulamayi alt etmek....

ub.mesaji
Bir Elazığspor taraftarı olarak, malum takım taraftarlarına gösterilen bu muameleyi kınadığımı ve yönetici kadrosuna girmemen için legal, illegal her türlü çabayı göstereceğimi bilmeni isterim.

İmza
EÇOD (Elazığ çaydaçıra ve Orcik severler derneği) üyeleri

@Hayri Cund
@Musap Aydinli
@Melih Sönmez
@Oğuzhan Ölmez

Selamlar Saygılar
@Musap Aydinli ile goruntulu konusun bence fotografin inandiriciligi daha az

ub.mesaji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt