foruma yeni üye olacaklara tavsiyeleriniz nelerdir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

foruma yeni üye olacaklara tavsiyeleriniz nelerdir?

herkese selam ismim ismet can doruk atanın iş yerinden arkadaşıyım kendisi bana foruma üye olmam için tavsiyede bulundu aslında ilk başta bu üyeliği 300 liraya bana satmak istedi ama öncesinde foruma biraz onun hesabıyla takılma fikri daha cazip geldi
konularınızı okudum ve yazdığınız mesajları çok durgun ruh haliniz var gibi mesela ben konu galatasaray oldu mu çok agresif biri olabiliyorum ağzımı bozuyorum burası o bakımda çok daha seviyeliymiş hem beğendim hemde biraz deli dolu olunması hoşuma giderdi
forum ile ilgili iyi veya kötü tavsiyeleriniz neler olur bana yardımcı olur musunuz
son bir sorumda bu üyeliği satın alırsam email değişimi ve isim değişimi yapabiliyor miyim eskiden metin 2 de satın aldığım hesapların maillerini ve şifrelerini değiştirip çoğu kez dolandırıldım emin olmadan hiç birşey satın almıyorum

Uyelik islemlerini saygideger abimiz Mustafa Sevim yapiyor.
Kendisi hakkinda fazla bilgi veremem izni olmadan.
Simdilik bu kadarini bil yeter.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Milleti trollemeyin Yusuf Bey.

Doruk arkadaşına söyle üç kere düşünsün üye olmadan önce. Burada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Herkes herkes olabiliyor. Derin GSC var. Çözemedim. Üzerinde çalışıyorum. Çözdüğüm anda bütün iplikleri pazara çıkaracağım.

Keyifli, huzur dolu forumlar dilerim.

Bence o hesap için 300 bedava ben yaklaşık 8 yıldır buradayım çok trol vs gördüm de bu başka seviye hemen al kaçırma ;)

3 Ağza 3 burna su

baş ve omuzlardan su dökerken yüksek sesle 3 defa NKFVAS denerek abdest alınması zaruridir.

Konuyu açan İsmet Can ile bu sabah şirkette karşılaştım. Naptın forumu beğendin mi, alıyor musun hesabımı diye sorduğum da dumura uğradım..

Forumu çok beğendiğini, 50 liraya Gümüş kıvrımlı rütbeli hesap aldığını söyledi.. Emre Arslan :confused:

Şuan 300 lira zarar ettim, kim ticaretime taş koyduysa kalbimi çok kırdı haberi olsun :(

Son düzenleme:
Zorlamaya gerek olmadigi kanaatindeyim

12314.jpg

Üst Alt