Forumda En Çok Beğenilen Mesajlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda En Çok Beğenilen Mesajlar

Cevap: Forumda En Çok Beğenilen Mesajlar

Pick and roll, fade away jump shot, dribbling, buzzer beater, vs.

bunlarin hicbirini yapamadi miami

yapamazsan da yenilirsin SAYGILAR

Bir Basketbolsever olarak, Basketbol Profesörü Hayri Cundun bu müthis Yorumunu buraya koymadan edemiyorum. :D

Miami - Dallas Final serisindeki müthis mac Yorumu dün gibi aklimda. :D

Bknz. Eh, baska ne kaldiki Hayri, bunlar hicmi sayi bulamadi :D

Aykut'un ''Baroş'',Murat'ın ''Romenleri toplar'',bir arkadaşımızın ''Aydın Yılmaz-Galatasaray-seviye ile alakalı'' yorumları ilk 3 te dir.

birileri de layk toplamak için layk sistemini eleştirene çatıyor.:ays:

leşliğin doruğuna geldim, hava güzel burada.

16386.jpg

T.Ü forumu vakt-i bahardayken; Ahmet Hayri'nin bir mesajını göstermişti bana... (Hayri Bilal Demir'e iyi giydirmişti sanırım) Çok oldu, içeriğini yarım yamalak hatırlayarak esprinin içine etmeye gerek yok. :) Bulursam koyarım buraya... :)

biri uhud terk diye bisi yazmisti oda iyiydi

O çok iyiydi ya.. Real-Barça maçının sonlarında her zaman olduğu gibi kavga çıktı; Mesut, Villa falan birbirine girdiydi. Galiba maçtan sonra Mesut "dinime küfrettiler, o yüzden çıldırdım" tarzında bir açıklama yapmıştı. Bunun üzerine Veli Baltacı sanırım, "uhud savaşı terk" yazdıydı :asd:

Mesajı tam hatırlamıyorum ama bir arkadaş 16 yaşımdayım boyum 1.80 46 numara ayakkabı giyiyorum daha ne kadar boyum uzar diye konu açmıştı. Başka bir arkadaşta konuyu yanlış açmışsın asıl soru ayaklarım daha ne kadar uzar olacaktı diye mesaj yazmıştı. Epeyce gülmüştüm. Bu mesajı bulan paylaşırsa sevinirim.

Hayri'nin Bülent Ersoy'un yeni imajı konusuna ''tüh peçete kalmamış '' cevabı mükemmeldi, Gene Cuma akşamı '' hedef iç saha da 17 de 17 '' başlığından sonra Çağlar'dı sanırım '' Pazar akşamı kilit gelir'' cevabı da iyiydi :D Daha bir sürü var aklıma bu ikisi geldi şimdilik

Anonim bir mesaj ama transfer nöbetinde ne zaman biri" kap açık mı"" kap kaçta açılıyor " yazsa yerlere yattım yaz boyunca 3-4 sayfa isyan olurdu kap açık ulan diye :)

Üst Alt