Forumda En Sevdiğiniz Moderator? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda En Sevdiğiniz Moderator?

Cevap: Forumda En Sevdiğiniz Moderator?

Alemdar reisi bold yazmaktan kurtardık ama şu noktalardan bir türlü alıkoyamadık.

Ulan her ankette Emir kazaniyor.

Birgün sicrayip, I AM LEGEND diye bir baslik acarsa sasirmam.

Emir Satriani diyorum ama. :D

Bide Mila Kunisdasim Necati Sen :p

saykal oyları 10 du 7 ye düşmüş özgürün oylar 29 du 32 olmuş sanırım hile var :D

Alemdar abinin küfür etme sebebi zamanında oy birliği ile moderasyondan kovulması :ka21: olabilir mi? Bilmem ne derseniz dostlar

Ben 3 diye ayıramam ayıp olur, hak yemiş olurum, yönetimde ki herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor çünkü.

Aslında forumda en çok takdir ettiğiniz mod kim diye başlık açılsaydı sanki daha bir mantıklı olurdu.Böylece kimsenin gönlü kalmazdı bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?

Oy vererek pişman ettiniz. Herkes dramatik şekilde moderatorleri ayırmıyor, ben yazı tura atarak oy verdim. :sad007:

nerdeyse en gerideyim yahu nasıl olr

fvvl92.jpg

sen gönüllerin moderatörüsün reyiz :asd:

Ben Moderatörlükten kovulmadım ki...:D

İstifa Ettim zira o dönem işlerim baya yoğundu...

Hem ben Portal Moderatörüydüm...:D

Forum Moderatörü değil yani...:D

çok farklı bir şey modluk yapmak farklı bir sitede yöneticiydim ordan biliyorum..

modlukla normal üyeliği birbirinden ayırmak lazım bazısı çok aktiftir çok matraktır ama diğer moderatör milletin saçma mesajlarını editlemekten doğru düzgün forumun tadını bile çıkarmaz ya bildiğin amelelik gibi bende ondan bıraktıydım zatiii

amele diyipte kestirip atmak olmaz ceza falan alırız şimdi şey diyim hmmm forumun gizli kahramanları zaten modluk verdiği kısıtlı imkanlardan biride forumda gizli dolaşabilmektir :D:D onu kullanır bazısı :p

Üst Alt